راز مهاجرت و درآمد متخصص آی تی در آلمان فاش می کنم!

راز مهاجرت و درآمد متخصص آی تی در آلمان فاش می کنم !

این روزها ازم می پرسند: تو که متخصص دیجتال مارکتینگ هستی میای بریم آلمان ؟ من به کسانی که به فکر مهاجرت و درآمد متخصص ای تی در آلمان هستند.

کسانی که دنبال ویزای کار آلمان  از برنامه نویس وب و نرم افزار تا گرافیست و فرانت اند و دیجیتال مارکتینگ هستند به صورت فیلم های اموزشی ، راز مهاجرت و درآمد متخصص آی تی در آلمان فاش می کنم!

 

زندگی کردن تو آلمان چجوریه؟

معمولا وقتی کسی مهاجرت میکنه و بعد از مدتی با دوستان و آشنایان قدیمی تماس میگیره، اولین سوالی که ازش می پرسن اینه که: «آلمان چطوره؟ خوش میگذره؟ زندگی در آلمان خوبه؟ اگه خوبه که ماهم جمع کنیم بیایم»

این یکی از کلی ترین و سخت ترین سوالانی هست که میشه پرسید؛ و در عین حال من رو هم یکم ناراحت میکنه. اما من همیشه این جواب مشابه رو میدم: «خوبه. خدارو شکر. اما بستگی به این داره که از زندگیت چه توقعی داشته باشی و سلایقت توی زندگی چی باشه»

در وهله ی اول اینو بگم که من واقعا وطنم رو دوست دارم و با هیچ کجای دنیا عوضش نمی کنم. هیچ چیزش رو. من معتقدم هر مشکلی قابل حل هست و با همدلی و همراهی میشه موانع رو برطرف کرد؛ نباید توقع داشت اتفاقات بزرگ یک شبه بیافتن. کمااینکه شاهد تغییرات خوب و مثبت هستیم، هرچند کند اما به هرحال باید نیمه ی پر لیوان رو دید. واقعا این طرف دنیا بهشتی نیس و به جرأت میگم که در خیلی از مراتب کشور ما شاید پیشرفته تر باشه! شاید بمن بخندین یا فکر کنین کسی بمن گفته اینارو بگم اما اصلا اینطور نیس٫ ممکنه حرفایی که در ادامه میزنم ناخوشایند باشه اما خواهش میکنم کمی واقع بین باشیم و زود قضاوت نکنیم.

اگر در ایران مشکل خاصی ندارین، همین اول ازتون میخوام که راجع به زندگی و کار درخارج رؤیا پردازی نکنین (۱). جلوتر میرسین به اینکه چرا. و به این فکر کنین که چه مدت میخواین از ایران، خونواده و دوستانتون دور باشید. لیستی تهیه کنین که چه چیزایی رو پشت سر میذارین و از دست میدین (۲)

ارزیابی دقیقی از وضعیت فعلی زندگی، کار، تخصص و نهایتاً اهدافتون بدست بیارین (۳). اینو میگم چون من شخصاً تنها در شرایطی حاضر بودم ریسک مهاجرت رو قبول کنم که از همون اول در شرایطی بهتر از قبلم باشم!

 

 

 

این کلیپ زیر ببنید تا متوجه بشید کسانی که مهاجرت  کردند و چقدر درآمد در آلمان دارند  :

 

 

تفاوت بزرگی در کشورهای غربی خیلی جلوه میکنه اینه که نظم و قانون مداری در فرهنگشون جا افتاده. در آلمان هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی، درگاهی وجود نداره که بلیط نشون بدین یا چک بشه؛ اما در فرهنگ و وجدان مردمشون جاافتاده که با تهیه بلیط به اقتصاد خودشون کمک می کنن و خودشون رو در پیشرفت مملکتشون شریک میدونن و متوجهن که همه چی بر دوش دولت نیس؛ میدونن که از طراحی که سیستم حمل و نقل رو طراحی کرده تا کارگری که در تونل بیل زده، همه و همه از خودشون هستن و هیچ کس به دیگری برتری نداره و میدونن که اون پول صرف تأمین مخارج زندگی اون افراد و همینطور تداوم سرویس دهی و افزایش کیفیت میشه.

شرایط اقتصادی آلمان

اقتصاد آلمان دارای نیروی کار مجربی بوده و موجودی سرمایه در آن بسیار بالا است. سطح پایین فساد و سطح نوآوری در این کشور باعث شده است که آلمان بی اندازه برای سرمایه گذاری و کار مناسب باشد و از مابقی کشورهای اروپایی شرایط بسیار بهتری داشته باشد. این سطح از توانایی اقتصادی باعث آن شده که تصمیم گیری های مالی بزرگ در اروپا توسط آلمان اتخاذ شود و شرایط مابقی کشورهای حوزه شنگن نیز وابستگی شدیدی به این کشور داشته باشد. از بین ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا ۳۷ شرکت در این کشور بوده و از این رو آلمان کشور مهمی در دنیا از لحاظ علم و فناوری محسوب می شود.

مشاغل موردنیاز در آلمان
 • مشاغل مربوط به مکاترونیک، فن آوری اتوماسیون، ساختمان های الکتریکی
 • مشاغل مربوط به تکنولوژی ماشین الکتریکی، مهندسی برق، برق صنعتی، نصب و راه اندازی خط، الکترونیک
 • ساخت و ساز ساختمان، بتن، مصالح ساختمانی، نظارت، لوله کشی، گرمایش، سنگ تراشی، عایق صنعتی، گرمایش، سرمایش، پنجره و نمای شیشه ای، متخصص سقف، دیوار و تکنولوژی آب بندی
 • توسعه نرم افزار، برنامه نویسی، IT
 • رانندگان و مهندسان حمل و نقل ریلی
 • حرفه بهداشت، پرستاری در همه شاخه ها، نگهداری افراد مسن، ارتوپدی، بهداشت و کودکان، روانپزشکی
 • حسابداری
شرایط و وضعیت بهداشت و درمان آلمان

نظام بهداشت و درمان آلمان بر پایه بیمه می باشد و بیماران از خدماتی مانند درمان‌های کلینیکی، زایمان، درمان سرپائی، دندانپزشکی، توانبخشی و… استفاده می کنند. بیماران اندکی از هزینه را برای درمان پرداخت می کنند. البته برای کودکان، سالمندان و افراد کم توان این مقدار صفر است. نظام سلامت آلمان بودجه مورد نیاز خود را از حق بیمه های دولتی، خصوصی و مالیات های پرداختی شهروندان تامین می‌کند.

۹۰% مردم آلمان تحت پوشش بیمه هستند و کارمندان با سطح درآمد بالا و یا کارفرمایان قادر به انتخاب بیمه خصوصی نیز برای خود هستند. اما اگر بیمه دولتی را انتخاب میکنید باید ۱۵% از حقوق خود را به صندوق بیمه بپردازید.

 

راز مهاجرت و درآمد متخصص آی تی در آلمان فاش می کنم !

 

شرایط کاری جهت متخصصین کامپیوتر و آی تی در آلمان

کمبود نیروی کار آلمان در حوزه آی تی IT

آلمان روز به روز پیشرفت میکند و دیجیتال سازی صنعت هم جزیی از این پیشرفت در آلمان محسوب میشود. برای داشتن یک صنعت پیشرفته و پویا نیاز به نرم افزارها, روبوت ها و سایر دستگاههای دیجیتال و هوشمند است و برای تحقق بخشیدن به این موضوع آلمان نیازمند متخصصان حوزه فناوری اطلاعات یا IT می باشد. امروزه در هر شرکتی حتی کوچک حداقل  باید یک یا چند متخصص آی تی باشد تا شرکت ها بالاترین بازدهی را داشته باشند و اینکه آوردن متخصصان از شرکت های دیگر خیلی وقت گیر و هزینه برتر از استخدام آنهاست.

در آلمان هیچ شغلی به اندازه مهندسی ‌الکترونیک و خدمات کامپیوتری آینده ندارد. صنایع، بر سر استخدام دانش‌آموختگان این رشته به رقابت شدید مشغولند و تنها در اینترنت، ۷ هزار فرصت شغلی تازه معرفی شده است.

تحصیل در رشته هایی که با آی تی مرتبط هستند می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای یک شغل خوب و پردرآمد در آلمان باشد. این انتخاب می تواند بصورت تحصیل در دانشگاههای آلمان یا انجام آوسبیلدونگ Ausbildung  یا حتی اومشولونگ Umschulung باشد.

 

 

کمبود شدید متخصص کامپیوتر در آلمان

براساس اطلاعات اتحادیه مهندسان، میانگین حقوق سالانه مهندسان الکترونیک، در بدو استخدام، سالانه ۴۱ هزار یورو است. اما این تنها صنایع نیستند که در زمینه تامین کادرهای متخصص خود مشکل دارند، بلکه در عرصه آموزش این رشته‌ها نیز دشواری محسوس است. زیرا دانش‌آموختگان کار در شرکت‌ها را به تدریس در مدارس‌عالی و دانشگاه‌ها ترجیح می‌دهند.

علاوه بر این، بسیاری از محققان آلمانی برجسته این رشته به خارج مهاجرت می‌کنند. در حال حاضر، میزان بیکاری در رشته خدمات کامپیوتری تنها ۴ درصد است، در حالی که میانگین بیکاری در سراسر آلمان از ۹ درصد پائین نیامده است.

 

 

درآمد درآلمان – مزایا و کسورات

حقوق و درآمد در آلمان از چه مواردی تشکیل میشود و چه مزایا و فوق العاده هایی به دآرمد پایه ما اضافه میشود و چه کسوراتی از حقوق ما کم میشود .

 

 

 

بررسی آخرین شرایط ویزای کار آلمان (ویزا BLUE CARD) در سال ۲۰۱۸

اگر به دنبال به روزترین اطلاعات درباره ویزای کار آلمان هستید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

در این مقاله با ارائه بروزترین اطلاعات، به پرسش های شما درباره ویزای کار آلمان پاسخ خواهیم داد.

در این مقاله علاوه بر توضیح کلی شرایط دریافت ویزای کار آلمان، به توضیح مزایا و محدودیت ها، مدارک لازم، شرایط تمدید و … نیز خواهیم پرداخت.

در ادامه به پرسش های زیر پاسخ داده می شود.

 1. ویزای کار آلمان چیست؟
 2. برای دریافت این ویزا دقیقا باید چه شرایطی داشت؟
 3. فرآیند دریافت این ویزا چیست؟
 4. آیا پیشنهاد شغلی مورد نظر باید ویژگی خاصی داشته باشد؟
 5. مشاغل مورد نیاز المان کدامند؟
 6. مدت اعتبار ویزای کار آلمان چقدر است؟
 7. آیا با داشتن ویزای کار آلمان می توان اعضا خانواده را نیز به همراه برد؟
 8. حق کار برای اعضای خانواده چگونه است؟
 9. آیا این ویزا منجر به دریافت اقامت نیز می شود؟
 10. شرابط تمدید ویزای کار آلمان چیست؟
 11. مزایای این ویزا چیست؟
 12. محدودیت ها و معایب این ویزا چیست؟
 13. فرآیند اخذ ویزای کار آلمان چقدر طول می کشد؟
 14. مدارک لازم برای این ویزا کدامند؟

ویزای کار آلمان چیست؟

فرانکفورت – آلمان

ویزای کار آلمان چیست؟

ویزای کار آلمان (ویزای blue card آلمان) به متخصصین داده می شود تا بتوانند در زمینه تخصصی خود در آلمان مشغول به کار شوند.

با توجه به رشد منفی جمعیت کشور المان، دولت این کشور در نظر دارد امکان اشتغال به کار در آلمان را برای متخصصینی که از سطح دانش و مهارت بالا و سابقه کار حرفه ای در کشور خود برخوردارند، فراهم کند تا بتواند در میان مدت، کمبود نیروی کار متخصص در آلمان را جبران کند.

تفاوت ویزای کار آلمان با ویزای جستجوی کار آلمان (JOB SEEKER) چیست؟

با داشتن ویزای JOB SEEKER (که گاهی با نام ویزای کارجویان آلمان نیز شناخته می شود) شما ۶ ماه فرصت خواهید داشت تا در آلمان به دنبال شغل مناسب بگردید. اگر در این مدت موفق بشوید با کارفرمایی به توافق برسید و با وی قرارداد کاری ببندید، می توانید ویزای خود را به ویزای کار آلمان تبدیل نمایید.

برای دریافت این ویزا دقیقا باید چه شرایطی داشت؟

اگر تحصیلات، تخصص و سابقه شغلی شما مرتبط با مشاغل مورد نیاز در آلمان باشد و همچنین اگر مدرک زبان آلمانی دارید، واجد شرایط دریافت این نوع ویزا هستید.

اگر مدرک زبان آلمانی نداشته باشید؛

در صورت آشنایی متوسط و توانایی مکالمه به زبان آلمانی و حتی انگلیسی هم امکان دریافت این ویزا وجود دارد، اما شانس شما کمتر خواهد بود.

در نظر داشته باشید، آشنایی با کشور آلمان و شرکت های معتبر مرتبط با تخصص و شغل مورد نظر شما، می تواند احتمال دریافت ویزا را بالا ببرد.

فرآیند و مراحل دریافت ویزای کار آلمان چیست؟

شما باید قرارداد کاری (Job Offer) با یک شرکت آلمانی داشته باشند. پس از دریافت Job Offer، توسط کارشناسان موسسه سروش فردا برای شما وقت سفارت دریافت می گردد. در زمان مقرر، در سفارت مدارک از شما تحویل گرفته و با شما مصاحبه انجام می شود. پس از بررسی پرونده، یک الی دو ماه بعد با شما تماس گرفته می شود، در صورت موافقت با درخواست شما، باید در زمان اعلام شده جهت دریافت ویزای خود به سفارت مراجعه کنید و پاسپورت خود را تحویل دهید تا طی دو تا سه هفته بعد ویزای شما صادر شود.

آیا پیشنهاد شغلی مورد نظر باید ویژگی های خاصی داشته باشد؟

بله، درآمد ناخالص ذکر شده در قرار داد باید حداقل سالانه ۵۱٫۰۰۰ یورو (ماهانه ۴۲۵۰ یورو) باشد و همچنین شغل ذکر شده در قرار داد باید جز لیست مشاغل مورد نیاز آلمان ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ باشد.

چگونه دعوتنامه کار (Job Offer) پیدا کنیم؟

 1. از معجزه عصر ارتباطات بهره ببرید!! دنیای امروز دنیای ارتباطات است و تلفن های هوشمند معجزه این عصر. از فن آوری ارتباطات برای پیدا کردن دوست های آلمانی استفاده کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید.
 2. یک رزومه خوب به زبان آلمانی تهیه کنید! برای این کار الزاما نیاز نیست به زبان آلمانی تسلط داشته باشید. تنها کافی است رزومه خود را به فارسی تهیه نمایید؛ بقیه کار را به درالترجمه ها بسپارید. در نوشتن روزمه دقت زیادی به خرج بدهید. به سوابق شغلی، سوابق تحصیلی، فهرست مهارت ها و هر نکته ای که بتواند جایگاه شما را به عنوان نیروی کار بالا ببرد اشاره کنید.
 3. روی زبان انگلیسی خود حساب کنید!!! در کنار فرصت های شغلی معمول، به دنبال مشاغلی بگردید که به تسلط زبان انگلیسی نیاز دارند. اکثر مردم آلمان تنها به زبان مادری صحبت می کنند. یک رزومه خوب به زبان انگلیسی تهیه کنید، خواهید دید کارفرماها برای جذب شما ترغیب خواهند شد!!!
 4. به کارفرمایتان  اطمینان بدهید که آلمان را دوست دارید! در بخشی از روزمه خود دلیل علاقه به اشتغال در آلمان را ذکر کنید. اگر کارفرمایان مطمئن شوند شما نیروی کار موقت نخواهید بود، کار برای شما به مراتب راحت تر خواهد شد.
 5. فرصت سوز نباشید! شاید اولین دعوتنامه کاری که دریافت می کنید مشعوف کننده نباشد، اما فرصت را از دست ندهید. وقتی در آلمان مشغول به کار باشید، فرصت های به مراتب بهتری پیدا خواهید کرد.
 6. ویزای جستجوی کار آلمان: با دریافت این ویزا برای کاریابی در آلمان به شما ۶ ماه فرصت داده می شود.

 

مشاغل مورد نیاز المان کدامند؟

 

 • مهندسی خودرو و فلزات
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی مکاترونیک، انرژی و الکترونیک
 • تحقیقات فنی و توسعه علمd
 • مهندسی ساخت و ساز تجهیزات و ابزار
 • مهندسی فناوری اطلاعات
 • بهداشت، درمان و مراقبت
 • مهندسی جوش
 • مکانیک ساخت و ساز
 • مشاغل مرتبط با سازه های الکتریکی
 • تکنولوژی ماشین های الکتریکی
 • مهندسی برق
 • مهندسی ساختمان
 • متخصص فن آوری فلزی – فناوری ساخت
 • مشاغل مرتبط با ساخت و ساز ساختمان
 • مشاغل مرتبط با لوله کشی، گرمایش، تهویه مطبوع
 • مشاغل مرتبط با کوره و سیستم های گرمایش هوا
 • مشاغل مرتبط با توسعه نرم افزاری
 • برنامه نویسی
 • لوکومتیورانی
 • پرستاری
 • ارتوپدی
 • توانبخشی
 • شنوایی شناسی
 • مهندسی الکترونیک
 • تکنولوژیست صنعت
 • مدرس اتوماسیون صنعتی
 • مهندسی اتوماسیون صنعتی
 • رباتیک
 • الکترونیک با گرایش انرژی و ساختمان
 • الکترونیک با گرایش سیستم های ساخت و ساز و زیرساخت
 • الکترونیک با گرایش ماشین آلات و تکنولوژی درایو
 • الکترونیک با گرایش مهندسی صنایع
 • برق صنعتی
 • برق صنعتی با گرایش مهندسی صنایع
 • مهندسی برق
 • فرایند مدیریت در برق
 • سنگ تراشی
 • ردیابی خودرو
 • مهندس تجهیزات بهداشتی
 • پرستاری

 

 

 

مدت اعتبار ویزای کار آلمان چقدر است؟

این ویزا معمولا برای ۴ سال صادر می شود. البته در صورتی که طول زمان قرار داد منعقد شده کمتر از ۴ سال باشد، مدت ویزای شما نیز به همان اندازه خواهد بود.

آیا با داشتن ویزای کار آلمان می توان اعضا خانواده را نیز به همراه برد؟

بله. به تمامی اعضای تحت تکفل شما  (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) نیز از ابتدا  ویزا تعلق می گیرد و می توانند به همراه شما به زندگی در آلمانبپردازند.

حق کار برای اعضای خانواده چگونه است؟

اعضای خانواده شما مجاز به کار و اشتغال در آلمان هستند و داشتن مدرک زبان و یا حتی آشنایی با زبان الزامی نیست.

آیا ویزای کار آلمان  منجر به دریافت اقامت نیز می شود؟

بله. شما پس از ۳۳ ماه اشتغال و زندگی در آلمان می توانید در خواست اخذ اقامت آلمان بدهید و چنانچه مدرک زبان B1  داشته باشید این مدت به ۲۱ ماه کاهش می یابد.

شرایط تمدید ویزای کار آلمان چیست؟

در هنگام تمدید؛ شما باید تمامی شرایط و مدارکی که در ابتدای پروسه لازم بوده است را داشته باشید.

مزایای این ویزا چیست؟

 • مدت زمان نسباتا کوتاه انجام پروسه
 • امکان داشتن شغل مناسب در یکی از بهترین کشورهای دنیا
 • هزینه نه چندان زیاد
 • امکان تبدیل این ویزا به اقامت اروپا
 • امکان به همراه بردن خانواده به آلمان
 • امکان اشتغال اعضای خانواده در آلمان

محدودیت ها و معایب این ویزا چیست؟

 • عدم تضمین دریافت این نوع ویزا از سفارت آلمان.
 • صرف زمان قابل توجه تا تبدیل به اقامت (۲۱ تا ۳۳ ماه زمان تا امکان درخواست اقامت لازم است)
 • عدم امکان تحصیل برای دارندگان این ویزا

فرآیند اخذ ویزای کار آلمان چقدر طول می کشد؟

کل پروسه معمولا بین ۱۴ تا ۲۰ ماه طول می کشد.

البته می توانید با رجوع به سفارت آلمان در آنکارا (با دریافت اقامت ترکیه با اجاره خانه) این فرآیند را تا ۱۰ ماه کاهش دهید.

مدارک لازم برای این ویزا کدامند؟

 • فرم درخواست
 • ۲ عدد عکس ۳ در ۴
 • ترجمه شناسنامه
 • مدارک قرارداد کاری
 • مدارک تحصیلی تایید شده
 • تاییدیه مدارک تحصیلی ZAB و یا همان Anabin
 • رزومه کامل
 • انگیزه نامه (sop)
 • مدرک زبان آلمانی (حداقل B1)
 • بیمه درمانی شامل ۹۰ روز اعتبار

 

نکته ۱: داشتن تاییدیه ZAB یا ANABIN الزامی است. برای دریافت تاییده ZAB به سایت ارزشیابی مدارک تحصیلی آلمانwww.kmk.org مراجعه نموده و دانشگاه محل تحصیل و رشته تحصیلی خود را در آن جستجو کنید. در صورت یافتن نتیجه از آن پرینت تهیه فرمایید.

نکته ۲: برای مهاجرت آلمان از طریق ویزای کار آلمان، ارائه مدرک زبان الزامی است.

نکته ۳: داشتن بیمه نامه مذکور در ابتدا لازم نمی باشد و صرفا پس از موافقت با ویزا و در زمان مراجعه برای اخذ ویزا لازم است.

 

 

 

 

آموزش کامل ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان

آموزش کامل ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان

چگونه شماره مجازی برای تلگرام درست کنیم، ربات یا برنامه خاصی دارد که بتوانیم یک شمار مجازی آنلاین و مخصوص آلمان انگلیس آمریکا ایرانی و … درست کنیم، تا اخر مقاله  آموزش کامل ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان  داوود ستوده راد همراه باشید. تلگرام…
وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

چگونه کارشناس دیجیتال مارکتینگ شویم؟

قبل از اینکه بگم : چگونه کارشناس دیجیتال مارکتینگ شویم؟ باید اول بگم : دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتالی) چیست؟ و در انتها خواهم گفت : وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ و درآمد یک متخصص دیجیتال مارکتینگ چقدر است!؟ متخصصان بازاریابی دیج…
Keyword-Planner

چگونه از Google Keyword Planner در seo استفاده کنیم؟

آیا می خواهید ترافیک بیشتری از گوگل داشته باشید؟ آیا  می دانید چگونه از Google Keyword Planner در seo استفاده کنیم؟ ابتدا باید تحقیقات کلیدی را انجام دهید تا بدانید که افراد واقعا چه چیزی را جستجو می کنند. خوشبختانه گوگل یک ابزار جست…
راز مهاجرت و درآمد متخصص آی تی در آلمان فاش می کنم !

راز مهاجرت و درآمد متخصص آی تی در آلمان فاش می کنم!

این روزها ازم می پرسند: تو که متخصص دیجتال مارکتینگ هستی میای بریم آلمان ؟ من به کسانی که به فکر مهاجرت و درآمد متخصص ای تی در آلمان هستند. کسانی که دنبال ویزای کار آلمان  از برنامه نویس وب و نرم افزار تا گرافیست و فرانت اند و دیجیتال مارکتینگ هستند به صورت ف…
آموزش حرفه ای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) 

آموزش حرفه ای بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

در آموزش حرفه ای بهینه سازی موتور جستجو (SEO)  ، که ترجمه مقاله ای از سایت support google  قسمتی از سایت گوگل وب مستر تولز  می باشد ، علاوه بر این  در این مقاله شما می توانید فیلم رایگان فارسی  آموزش حرفه ای بهینه سازی موتور جستجو (SEO)  از سایت ل…
فیلم آموزش حرفه ای گوگل آنالیتیکس Google Analytics

فیلم آموزش حرفه ای گوگل آنالیتیکس Google Analytics

فیلم آموزش حرفه ای گوگل آنالیتیکس Google Analytics    توجه این فیلم قدیمی و به زبان فارسی می باشد و کاملا رایگان است ولی شما در سایت داوود ستوده راد هستی پس بازم فیلم آموزش حرفه ای گوگل آنالیتیکس Google Analytics  بروز شده قرار میدم.…
دانلود از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار با لینک مستقیم

دانلود از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار با لینک مستقیم

خیلی از وقت ها ممکن است ویدیوی جالی در یوتیوب مشاهده کرده باشید. که نیاز به ذخیره و دانلود آن دارد. برای دانلود از یوتیوب اندروید بدون نرم افزار با لینک مستقیم من تمام روش های موجود را در این مقاله اموزش می دهم.  تو این مقاله تمام روش های …
داود ستوده نمایشگاه

فریلنسر ، داود ستوده راد هستم

سلام ، من  داود ستوده راد هستم من یک فریلنسرم! من  داود ستوده راد یک فریلنسر هستم که به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. فریلنسر یم ، متخصص در طراحی سایت های شخصی و شرکتی و فروشگاهی -متخصص در بهینه سازی سایت و مشاور…

 

 

 

برای دانلود رایگان این مقاله از کتابخانه ستوده راد به صورت PDF اینجا کلیک کنید

 

 

 

با تشکر داوود ستوده راد

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *