سخن داوود ستوده راد

این قالب سایت برای نویسنده های کتاب های انلاین درست کردم که بتوانند در دنیایی مجازی هم بتوانند کتاب های خودشون و بفروشند اما این قالب رسپانسیو نیست و حتی رایگان هم هست . ولی دوستداران این ایده من منظتر باشند که قالبی مخصوص وردپرس و جوملا در دست طراحی دارم که اگر سفارشی بخواهید می تونم براتون حرفه ای بسازم . کافیست بهم بگید .


برای آشنایی با طراح وب سایت و خرید قالب به سایت زیر مراجعه بفرمایید


:فهرست کتاب

× چرا بازاریابی دیجیتالی؟
× بازاریابی محتوا (Content Marketing)
× بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو (SEO)
× شبکه های اجتماعی (Social Media)
× بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)
× بازاریابی ویدئویی (Video Marketing)
× بازاریابی چریکی (Guerrilla Marketing)
× تبلیغات اینترنتی (Internet advertisement)
× مزیت های دیجیتال مارکتینگ چیست؟
× جمع بندی و صحبت پایانی

کتاب دیجیتال مارکتینگ


Image 01

دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد گفته می شود. این یک تعریف خیلی ساده از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی بود.

آیا می خواهید از دیجتال مارکتینگ ثروتمند شوید ؟

در این مقاله قصد دارم در مورد دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای آن و همچنین مزیت های آن صحبت کنم. پس اگر دوست دارید با بازاریابی دیجیتالی به طور کامل آشنا شوید تا انتهای این مقاله همراه من باشید.

حتما از تعداد افرادی که از موبایل های خود برای انجام کارهای روزمره شان استفاده می کنند خبر دارید؟ البته دقیقا نه ولی حدودا می دانید. قبلا که در هر خانواده ای فقط پدرها تلفن همراه داشتند. آن هم یک تلفن همراه خیلی ساده! ولی الان قضیه فرق کرده و هر نفر از اعضای یک خانواده حتما مجهز به یک گوشی تلفن همراه است. آن هم از نوع هوشمندش. با گسترش شبکه های اجتماعی و میزان محبوبیت آن ها در کشور ما هم استفاده از تلفن های همراه هوشمند در کشور ما چندین برابر شد. خب این یعنی چه؟ هر کجا که سیل عظیمی از افراد وجود دارند مسلما بهترین جا برای تبلیغات است. دیجیتال مارکتینگ هم یعنی همین! یعنی استفاده از ابزارهای دیجیتالی برای بازاریابی هر نوع محصول یا خدماتی.

:خرید کتاب

برای ارتباط با مشاور و خرید کتاب لطفا با ما فرم زیر پر کنید . با تشکرفرم خرید کتاب :


مشخصات شما

مشخصات ارتباصی با شما

مشخصات کتاب

ساخت اکانت کاربری