کسب و کار اینترنتی
خانه » وبلاگ » دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا

دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا ، یکی از افزودنی های پرکاربرد صفحه ساز المنتور برای وردپرس می باشد. المنتور بی تردید یکی از بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس در می باشد که بسیاری از وب سایت ها در اکثر جهان از آن جهت ساخت صفحات وردپرس خود استفاده می کنند. المنتور دارای افزودنی های بسیار زیادی است که کار این افزودنی ها، اضافه کردن ویژگی ها و امکانات بیشتر به المنتور می باشد. افزونه المنتور اکسترا با بیش از 30 ابزارک، یک افزودنی بسیار کاربردی و مفید برای المنتور محسوب می شود.

برای دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا به انتهای این صفحه مراجعه بفرمایید.

دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا
دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا

درباره دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا

دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا فارسی سازی شده علاوه بر اضافه کردن تعداد زیادی ویجت، توابع کاربردی زیادی را نیز به سایت وردپرسی شما اضافه میکند.
با نصب پلاگین Elementor Extras وب سایت شما از بسیاری افزونه های دیگر بی نیاز خواهد شد. این صفحه دارای اطلاعات زیادی درباره افزونه المنتور اکسترا می باشد. ممکن است بعضی از قسمت ها برای شما نامفهوم باشد یا اینکه از حوصله شما خارج باشد. شما میتوانید با اسکرول کردن قسمت هایی را که نمیخواهید بخوانید از آن قسمت عبور کنید. علاوه بر آپدیت فایل افزونه، ممکن است که متن پست این افزونه نیز بروزرسانی گردد.

فیلم آموزش ویجت سوئیچر در المنتور اکسترا

ویژگی های پلاگین Elementor Extras افزودنی صفحه ساز المنتور

فیلم آموزش المان الگوهای ذخیره شده در صفحه ساز المنتور قالب اکسترا

دیدگاه سایت ستوده راد نسبت به افزونه Elementor Extras اورجینال

افزونه المنتور اکسترا یا دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا با امکانات زیادی که به وب سایت های المنتور اضافه میکند، قدرت مانور زیادی را به طراح می دهد تا سایت را هر چه بهتر بسازد. این افزونه علاوه بر ویجت های زیاد خود که به صفحه ساز المنتور اضافه میکند، دارای توابع زیادی در قالب اکستنشن می باشد.

در صورتی که هاست مناسبی تهیه کرده اید و سایت شما نیاز به ویجت های المنتوری با امکانات زیاد دارد، دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا به شما پیشنهاد می شود.

Elementor Extras یا دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا نام افزونه جانبی صفحه ساز قدرتمند Elementor می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید امکانات و ابزار های این صفحه ساز وردپرس را افزایش و ارتقا دهید. این افزونه دارای بیش از 31 ابزارک و امکانات مختلف بوده که با افزوده شدن به صفحه ساز می‌توانند امکانات مختلفی را در اختیارتان قرار دهد. با نصب و فعالسازی این افزونه، بخش های مختلف از امکانات به صفحه ساز المنتور اضافه خواهد شد که می‌توانید از این ابزارک ها استفاده کنید.

افزونه جانبی Elementor Extras دارای ابزارهای مختلفی مانند پخش کننده صوتی و ویدئو می باشد که به وسیله آن می‌توانید محتوا چند رسانه ای خود را برای کاربران قرار دهید. همچنین این افزونه دارای امکانات مختلفی دیگری همچون جداول و پاپ آپ های حرفه ای می باشد که به وسیله آن می‌توانید محتوا خود را نمایش دهید. در ادامه می‌توانید امکانات و ویژگی های دیگر این افزونه را مطالعه کنید.

محبوبیت افزونه المنتور اکسترا اورجینال وردپرس

افزونه المنتور اکسترا اورجینال یک افزونه محبوب در مخزن ستوده راد است. به این معنی که آپدیت های منظم برای این افزونه در سریع ترین زمان در دسترس می باشد.

شما در هر زمان میتواید به پست دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا مراجعه کنید و این افزونه کاربردی و محبوب را دانلود کنید.

امکانات پلاگین elementor extras یا افزونه المنتور اکسترا

شرایط  نمایش یکی از پر کاربردترین قابلیت های این افزونه این است که شما میتوانید برای نمایش بخش ها شرایطی را مشخص کنید این شرایط عبارتند از : 

اسلایدر تصویر و متن تغییر عکس و متن با استفاده از بیش از  25 حالت نمایش، یک تایمر پیشرفت بصری و بسیاری از امکانات طرح بندی را برای شما ممکن میسازد . طراحی جذاب  قالب پست ها با استفاده امکانات افزودنی المنتور اکسترا میتوانید برای پست های وبسایت خود طرح و لایه بندی مورد علاقه خود را تنظیم کنید . تونل زمان یکی از محبوبترین کاربرد های این افزونه وجود عنصر time line  است که به شما امکان میدهد با حرکت بر روی صفحه نمایش رویداد ها پست ها و محصولات را به زینایی هرچه تمام تر نمایش دهید . 

وبسیاری ویژگی های دیگر که در تصویر بالا ذکر شده است… 

فیلم آموزش درج تقویم در المنتور با المنتور اکسترا

سیاست مالی افزونه المنتور اکسترا وردپرس اورجینال

افزونه المنتور اکسترا اورجینال

یک افزونه Premium (پولی) می باشد.

شما میتوانید اطلاعات تکمیلی درباره انواع سیاست های مالی افزونه های وردپرس را در انتهای این پست مطالعه کنید.

اطلاعات افزونه المنتور اکسترا

سازندگان افزونه المنتور اکسترا : تیم ناموگو

کشور سازنده : رومانی

زمان انتشار : ژانویه 2017

تعداد نصب های کنونی : حدود 50,000 به گفته سازندگان 

حدود قیمت نسخه های افزونه المنتور اکسترا اورجینال در منابع دانلود رسمی سازندگان:

نکته: قیمت های فروشگاه المنت اکسترا به یورو می باشد که ما آنها را تبدیل کرده ایم. همچنین به تمام قیمت های بالا مالیات اتحادیه اروپا نیز اضافه میگردد.

فیلم آموزش نشانگر اسکرول در المنتور اکسترا

کار افزونه المنتور اکسترا چیست؟


کارکرد اصلی افزونه المنتور اکسترا پس از روی کار آمدن افزونه المنتور پرو و تبدیل شدن آن به برترین صفحه ساز وردپرس، نیاز برای افزایش ویژگی ها و امکانات آن نیز روز به روز بیشتر احساس شد. از این رو افزونه های زیادی برای این صفحه ساز ساخته شده است.

افزونه المنتور اکسترا با ویجت های فراوانی که به سایت های وردپرسی اضافه میکند جزء برترین افزودنی های المنتور به حساب می آید. این افزونه همچنین با اکستنشن های زیاد خود کار را برای طراحان آسان کرده است.

توابع و اکستنشن های افزونه المنتور اکستراز


همانطور که گفته شد شما با دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا فارسی تعداد بالایی توابع بسیار کاربردی به سایت خود اضافه خواهید کرد. ممکن است که این توابع در افزونه المنتور یا افزودنی های المنتور نیز وجود داشته باشد اما تفاوت آن در عملکرد دقیق و پیشرفته تر آن است.

اکستنشن های کاربردی افزونه المنتور اکسترا


هموارده تعداد زیادی اکستنشن به افزونه المنتور اکسترا اضافه میگردد. ممکن است که برخی از این توابع در آینده توسط صفحه ساز Elementor نیز اضافه گردد و باعث تکراری شدن آن با این افزونه گردد.

با این حال قدرت هر کدام از این توابع یکسان نیست و ممکن است که دارای مزایای متفاوتی با یکدیگر نیز باشند. از مهمترین توابع که با دانلود رایگان افزونه Elementor Extra به صفحه ساز المنتور اضافه میگردد، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

شرط گذاری های نمایش ویجت ها: این خاصیت مفید برای این کاربرد دارد که شما می توانید نمایش ها را به عاملی خاص (مثلا نمایش یک دکمه در صورت لاگین بودن کاربر یا عدم نمایش یک متن در سیستم عامل های لینوکسی) محدود کنید.
افکت های تغییر عکس و متن: تغییر ظاهر متون و تصاویر توسط کد های جاوا اسکریپت
پارالاکس های پس زمینه ای: پارالاکس ها به تصاویر و اشیاء پس زمینه ای گفته میشود که دارای ظاهری زیبا و شناور هستند.
چایلد اسکرول: اسکرول یک بخش با ویجت در داخل ستون یا بخشی مجزا، فارغ از صفحه(این تابع به هسته اصلی المنتور پرو نسخه 3.2.0 اضافه شده است و کاربردی ندارد)
و…
دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا فارسی اورجینال Elementor Extra
ویجت های قدرتمند در افزونه Elementor Extra
گرچه افزونه Elementor Extra دارای ویجت های تکراری با افزونه های دیگر یا حتی خود المنتور می باشد، اما نمی توان به قدرت پشت این ویجت ها اشاره ای نکرد. مهمترین ویجت های افزونه المنتور اکسترا در پایین لیست شده است:

Extra Poest (اکسترا پست) :یکی از برترین ویجت ها برای نمایش پست های سایت.
اکسترا گالری: نمایش گالری تصاویر (عکس های کنار هم مانند عکس های محصولات)
گالری اسلایدری: نمایش تصاویر در قالب اسلایدر (نمایش عکس ها پشت سر هم با افکت)
سوییچر: جابجایی بین محصولات، مطالب و… در سایت
منوی آف کانواس: ساخت منو های آف کانواس
فرم جستجو: فیلد جستجوی پیشرفته
تایم لاین: نمایش کارکرد ها در قالب زمانبندی شده (در این ویجت می توان از پست ها نیز به عنوان منبع استفاده کرد)
جدول تغییر نمایش: جداول نمایش قیمت های سالیانه و…
نقشه گوگل: قابلیت اتصال نقشه گوگل به سایت (ممکن است در ایران کاربردی نباشد)
آنفولد باکس : نمایش مطالب در قالب یک باکس در همان صفحه
پخش کننده های ویدئو و صدا: این ویجت به دلیل پخش ویدئو از داخل هاست یا منابع معتبر دیگر (مانند یوتوب برای ویدئو) بسیار کاربردی است. همچنین دارای افکت هایی نیز می باشد.
نمودار : نمایش نمودار های عددی در قالب عدد، آیکن و…
مقایسه تصویر: مانند نمایش تصویر قبل و بعد از یک تغییر
پاپ آپ ساز: ساخت پاپ آپ در داخل یک صفحه (مناسب برای فراخوانی های کم)
محدوده سنی کاربران: نمایش پیام محتوای مناسب سنین مختلف و بستن دسترسی سایت در صورت عدم رسیدن کاربر به سن مجاز
SVG داخل خطی: استفاده مستقیم فایل های SVG در داخل خود صفحه (در داخل خود المنتور پرو نیز اضافه شده است و دیگر خاص نیست)
سایر ویجت ها : اکسترا المنتور دارای ویجت های دیگری نیز میباشد که به دلیل تشابه یا تکراری بودن به آنها اشاره ای نشده است. همچنین ممکن است ویجت های خاص دیگری اضافه شود که ما به آنها اشاره ای نکرده ایم.
نکته: نام ویجت های اشاره شده در بالا از سایت های ایرانی که بیشتر از ترجمه های داخلی استفاده میکنند گرفته شده است. ممکن است که نام ها با نام های ورژن های مختلف ترجمه شده متفاوت باشد.
خرید ویجت های رایگان افزونه المنتور اکسترا فارسی اورجینال Elementor Extra
مزایای افزونه المنتور اکسترا
شما با دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا به وب سایت وردپرس خود امکاناتی را اضافه میکنید. در پایین به لیستی از این امکانات و ویژگی ها اشاره شده است:

دارای تعداد زیادی ویجت
دارای تعداد زیادی اکستنشن و توابع
پاپ آپ ساز اختصاصی با فراخوانی دکمه و لینک
ویجت اختصاصی پخش ویدئو
مناسب برای هر نوع وب سایت خبری، فروشگاهی، شخصی و…
دارای ویجت پخش کنند فایل های صوتی
دارای منو های اختصاصی
تایم لاین حرفه ای با قابلیت نمایش پست های سایت
اضافه کردن ویژگی پارالاکس حرفه ای
نمایش تصاویر با ترتیب تصادفی
ساخت جداول نمایشی زیبا
اضافه کردن ابزار راهنما برای ویجت های دیگر المنتور
اضافه کردن شرایط نمایش به ویجت های افزونه المنتور
کاملا واکنش گرا
دارای اسلایدر های زیبا
نمایش حرفه ای پست های سایت
پشتیبانی از سایت های راست چین
قابلیت اضافه کردن نمایش درون خطی فایل های SVG
سازگاری کامل با ووکامرس
سازگاری کامل با افزونه چند زبانه مانند پلاگین WPML
و…
دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا از ستوده راد تمام امکانات و ویژگی های نسخه اورجینال سازنده اصلی آن را به همراه دارد.

به دلیل امکانات زیاد افزونه المنتور اکسترا ما تنها مهمترین آنها را برای شما لیست کرده ایم.

استفاده رایگان افزونه المنتور اکسترا فارسی اورجینال Elementor Extra

فیلم آموزش  کار با افزونه اکتسرا المنت


معایب افزونه المنتور اکسترا


همانند تمام افزونه های دیگر وردپرس، افزونه المنتور اکسترا نیز در کنار امکانات خود دارای معایبی می باشد. در پایین به لیستی از این معایب اشاره شده است:

بارگذاری تمام فایل های استایل Css روی مرورگر کاربر
بارگذاری تمام کدهای Js در تمام صفحات
عدم تفکیک کدهای Css و Js در ویجت ها
سازگار نبودن برخی کدها با زبان فارسی (مربوط به کد های Js می باشد و نمی توان آنها را اصلاح کرد)
دارای ویجت های تکراری با المنتور و سایر افزونه ها
دارای توابع تکراری و سنگین کننده سایت (مانند اسکرول والد که در نسخه جدید المنتور اضافه شده است و هنوز در المنت اکسترا حذف نشده است)
نکته : شاید معایب افزونه المنتور اکسترا که در بالا به آن اشاره شده است برای شما نگران کنند باشد. اما توجه داشته باشید امکانات این افزونه بسیار بیشتر از معایب آن است.
نکته : معایب اشاره شده مربوط به نسخه اورجینال Elementor Extras می باشد.
از این رو معایب اشاره شده هیچ ارتباطی با دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا موجود در مخزن ستوده راد ندارد.
ممکن است معایب بالا به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر از افزونه المنتور اکسترا باشد.
با دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا از مخزن ستوده راد
بعد از دانلود رایگان افزونه المنتور اکسترا از مخزن ستوده راد :
✅ استفاده در بینهایت سایت (حذف محدودیت تعداد سایت)

✅ پاسخ های سریع در انجمن ستوده راد

✅ امنیت بالا

✅ بدون افت سرعت

✅ آپدیت های سریع در ستوده راد

✅ عدم تفاوت در ساختار با پلاگین موجود در سایت اصلی

آموزش دیجیتال مارکتینگ
آموزش جامع بازاریابی
آموزش جامع تولید محتوا
آموزش مدیریت فروشگاه اینترنتی

برای دانلود رایگان با لینک مستقیم افزونه المنتور اکسترا اینجا کلیک کنیدآموزش کسب درآمد اینترنتی
آموزش کارآفرینی اینترنتی

تمامی قالب و افزونه های موجود در سایت ستوده راد همراه با لاینسس اورجینال تحت مجوز GPL برای دانلود قرار میگیرد . همچنین قالب و افزونه های به صورت کاملا متن باز و بدون کد گذاری می باشد و شما می توانید از سلامت کدهای درون سورس ها توسط انتی ویروس های آنلاین مانند virustotal و یا انتی ویروس های افلاین اطمینان حاصل کنید.
اسپانسر مالی سایت ستوده راد ، شرکت تجارت الکترونیک چالش می باشد. کپی و الگو برداری از ستوده راد، با یا بدون اطلاع قبلی کاملا آزاد است.


داوود ستوده

“فریلنسر ، داود ستوده راد هستم که به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. متخصص در طراحی و بهینه سازی سایت و مشاور در کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها هستم.”

— davood sotoudeh rad


ارتباط با آژانس دیجیتال مارکتینگ ستوده راد در شبکه های مجازی :


فهرست افزونه های پولی وردپرس به صورت دانلود مستقیم و رایگان

افزونه یواست پرو SEO Yoast Proافزونه المنتور پروافزونه لرن دش
افزونه سئو خبری یواستافزونه پاور پک پروافزونه دیجیتس
افزونه یواست ووکامرسافزونه المنتور اکستراافزونه کپچا پلاس
افزونه سئو ویدئو یواستافزونه پلاس المنتورافزونه دکان پرو
افزونه سئو محلی یواستافزونه المنت کیت پروافزونه مداد زرد
افزونه اسماش پروافزونه WooLentor Pro یا ShopLentorافزونه چت واتس اپ
افزونه راکت wp rocketافزونه CoDesigner Pro یا WooLementor Proافزونه جت پاپ آپ
افزونه مدیریت لینک های داخلیافزونه عناصر نامحدود المنتورافزونه وردفنس سکوریتی
افزونه جت بلاگ JetBlogافزونه اکشن پکافزونه Wp Hide Pro
افزونه ویژوال کامپوزرافزونه محتوای داینامیک المنتورافزونه اسلایدر رولوشن
افزونه چند زبانه وردپرسافزونه افزودنی ضروری المنتورافزونه پشتیبانی واتساپ
افزونه ترجمه رشته WPMLافزونه ویجت های بریف کیس المنتورافزونه Woo Import Export
افزونه جستجوی وردپرسافزونه جت المنتافزونه جت تب
افزونه جستجو و فیلتر پیشرفتهافزونه Piotnet Addons For Elementorافزونه ایجکس اکانت ووکامرس
افزونه اشتراک ویژهافزونه هپی ادآن پروافزونه WP All Export Pro
افزونه WP Optimize Premiumافزونه آلتیمیت ادان المنتورافزونه جت بلاک
افزونه اسکیما پروافزونه المنت پک پروافزونه آپ درفت پلاس
افزونه ارسال ایمیل SMTP پروافزونه پرمیوم ادآن المنتورافزونه ابزار راهنما گرویتی فرم
افزونه رنک مث پروافزونه Anywhere Elementor Proافزونه Asset CleanUp Pro
افزونه Affiliate WPافزونه ACF Frontend Form Elementافزونه جت تریکس
افزونه جت انجینافزونه HT Slider Proافزونه دیوی بیلدر
افزونه گرویتی فرم فزونه Epic News Elementsافزونه پروفایل بیلدر پرو
افزونه اتصال ووکامرس به گرویتی فرمزافزونه HT Mega Proافزونه CSS قهرمان
افزونه Gravity Flowافزونه الیت پلیرافزونه میلستر
افزونه یوزر فرانت اند پرو افزونه زمینه های سفارشی پیشرفتهافزونه جت سرچ
افزونه آیتم سکوریتیافزونه جت مقایسه و علاقه مندیافزونه بی بی کیو پرو
افزونه کیو فرمافزونه پلی لنگ ووکامرسافزونه جت منو
افزونه پیوتنت فرمافزونه ووکامرس پیج بیلدر المنتورافزونه اوبر منو
افزونه گرویتی ویوجت گالری محصولاتافزونه کوپن هوشمند ووکامرس
افزونه سوپر فرمافزونه هپی ادآن پروافزونه SsL واقعا ساده
افزونه فرم کرفتافزونه جستجوی ایجکس پروافزونه جت اسمارت فیلتر
افزونه فرم روانجت تم کورافزودنی های اسلایدر روولوشن
افزونه WpFormsافزونه Hide My WPافزونه پُلی لنگ پرو
افزونه مت فرمافزونه بیور بیلدر پروافزونه کیف پول YITH
افزونه جت وو بیلدرافزونه جت ری ویوافزونه Support Board
افزونه Perfmattersافزونه ترنسلیت پرسافزونه WP Import Export
افزونه جت بوکینگافزونه Advanced Database Cleaner Proافزونه اسلایدر و کاروسل محصولات YITH
افزونه جت بلاگافزونه ویرایش سطح دسترسیافزونه ویرایش برگه تشکر بعد از خرید YITH
افزونه WP All Import Proافزونه داپلیکیتور پروافزونه سفارشی سازی برگه تسویه حساب YITH
افزونه همکاری در فروش YITH

فهرست محتوای های مرتبط :

طراحی سایت ستوده راد
مدیریت کمپین تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل فرمایید. *