کسب و کار اینترنتی
خانه » وبلاگ » دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack

دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack : یک افزونه مکمل برای صفحه ساز المنتور است که به ویجت فرم المنتور ویژگی ها و قابلیت هایی را اضافه می کند. این ویژگی ها در قسمت اکشن فرم و با ارسال فرم اتفاق می افتند.

با کمک دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack می توانیم اقدام به ثبت نام کاربر نماییم. با این ویژگی می توانیم فرم ثبت نام را با ویجت فرم المنتور طراحی کنیم و اکشن ثبت نام را در آن تنظیم کنیم. در حال حاضر این افزونه 5 اکشن انجام میدهد.

برای دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack به انتهای صفحه مراجعه بفرمایید. یا اینجا کلیک کنید.

دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack
دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack

طراحی فرم ورود با ویجت فرم المنتور

با وجود امکانات سفارشی سازی بالای ویجت فرم المنتور، کاربران دیگر نیاز به نصب افزونه های جانبی فرم ساز نخواهند داشت.

حالا با کمک افزونه اکشن پک المنتور Action Pack پک می توانید فرم های ورود با ظاهر سفارشی و دلخواه ایجاد کنید و دیگر محدودتی برای نمایش فرم ورود نخواهید داشت، می توانید فرم را در پاپ آپ یا در صفحه ای جداگانه فرم ورود را نمایش دهید.

علاوه بر این فرم های ورود طراحی شده با افزونه Action Pack امکان ریدایرکت کاربران بر اساس نقش کاربری شان به صفحه های مختلف را دارا می باشد. به عبارتی می توانید تایین کنید که کاربر با نقش مدیریت به یک صفحه خاص منتقل شود و سایر کاربران به صفحه دیگری منتقل شوند.


افزونه اکشن پک (افزونه Action Pack) یک افزونه پرکاربرد برای صفحه ساز المنتور می باشد. با دانلود رایگان افزونه اکشن پک، امکانات زیادی را به فرم های المنتور اضافه خواهید کرد.
افزونه اکشن پک المنتور Action Pack به خودی خود هیچ ویجتی را به افزونه المنتور پرو اضافه نمیکند. اما به فرم های المنتوری واکنش هایی (actions) را اضافه میکند که کار را برای کاربران المنتوری بسیار اسان می کند.
با افزونه اکشن پک المنتور Action Pack شما قادر هستید در المنتور صغحه های ورود، خروج، ویرایش کاربر، ثبت نام و… را پیاده سازی کنید.

فیلم آموزش افزونه اکشن پک المنتور Action Pack


درباره پست دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack

این صفحه دارای اطلاعات زیادی درباره افزونه اکشن پک می باشد. ممکن است بعضی از قسمت ها برای شما نامفهوم باشد یا اینکه از حوصله شما خارج باشد. شما میتوانید با اسکرول کردن قسمت هایی را که نمیخواهید بخوانید از آن قسمت عبور کنید. علاوه بر آپدیت فایل افزونه، ممکن است که متن پست این افزونه نیز آپدیت گردد.

ذخیره اطلاعات فرم المنتور در گوگل شیت (Google Sheet)دیدگاه سایت ستوده راد نسبت به افزونه Action Pack اورجینال


افزونه اکشن پک المنتور Action Pack اورجینال با اینکه هیچ ویجتی را به داخل صفحه ساز المنتور اضافه نمیکند ولی بسیار کاربردی میباشد. شما با این افزونه المنتوری می توانید به فرم های خود عکس العمل های بسیار کاربردی اضافه کنید.

دیدگاه ستوده راد : افزونه اکشن پک المنتور Action Pack المنتور بسیار کاربردی، سبک و آسان می باشد. با این حال دارای باگ های فراوانی نیز می باشد. در برخی از ورژن های این افزونه تداخل هایی با افزونه های مهم المنتور مشاهده شده است. با این حال استفاده از این افزونه در سایت هایی که دارای پلاگین زیادی نمی باشند توصیه می شود.

محبوبیت دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack


افزونه اکشن پک اورجینال یک افزونه محبوب در بین افزونه های وردپرس مخزن ستوده راد است. به این معنی که آپدیت های منظم برای این افزونه در سریع ترین زمان در دسترس می باشد.
شما در هر زمان میتواید به پست دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack مراجعه کنید و این افزونه کاربردی و محبوب را دانلود کنید.
نکته : در برخی از نسخه های پلاگین اکشن پک المنتور، باگ هایی مشاهده شده است. در یکی از ورژن های افزونه Action Pack اورجینال هم یک باگ امنیتی مهم مشاهده شده بود. البته بیشتر باگ های این افزونه در حال حاضر رفع شده است. اما با توجه به بروزرسانی های دیر هنگام از سمت سازندگان افزونه اکشن پک وردپرس ممکن است سایت ستوده راد افزونه اکشن پک را از افزونه های محبوب خود خارج کند.

نکته : این موارد اشاره شده تماما به نسخه اورجینال افزونه اکشن پک مربوط می باشد و هیچ ارتباطی با دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack موجود در سایت ستوده راد و سایت های دانلود دیگر ندارد. همچنین از بیان نوع باگ های موجود در نسخه های قدیمی افزونه Action Pack معذور هستیم. با این حال اگر نسخه های قدیمی این افزونه را روی وب سایت خود نصب کرده اید به نسخه های جدید بروزرسانی کنید.


سیاست مالی افزونه اکشن پک المنتور Action Pack


افزونه اکشن پک اورجینال
یک افزونه Premium (پولی) می باشد.
شما میتوانید اطلاعات تکمیلی درباره انواع سیاست های مالی افزونه های وردپرس را در انتهای این پست مطالعه کنید.

اطلاعات افزونه اکشن پک المنتور اورجینال
کشور سازنده افزونه اکشن پک : هند

زمان انتشار در وب سایت رسمی : سال 2019

تعداد نصب های کنونی : بالای 15000 به گفته سازنده

حدود قیمت افزونه اکشن پک نسخه اورجینال در سایت رسمی :

پلن A : برای 1 سایت و 1 سال – ویژگی های محدود : 10 دلار
پلن B : برای 1 سایت و 1 سال – ویژگی های نرمال : 18 دلار
پلن C : برای 1 سایت و 1 سال – تمامی ویژگی ها : 20 دلار
سایت اکشن پک برای خرید های بالا تر از 3 نصب به صورت درصدی تخفیف ارائه می دهد.

پلن ها و مبالغ بالا صرفا جهت اطلاع می باشد و نسخه اکشن پک موجود در سایت ستوده راد از نوع پرو می باشد که محدودیت تعداد نصب آن برداشته شده است و به رایگان منتشر گردیده.


کار افزونه اکشن پک المنتور Action Pack چیست؟

امکانات بعد از دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack در حالت عادی فرم های داخل افزونه المنتور پرو دارای ویژگی های محدود می باشند. توان این فرم ها به ایمیل یا اتصال به سیستم های خبرنامه محدود می باشد. (البته سازندگان افزونه المنتور به تازگی امکانات فرم ها را گسترش داده اند و مواردی همچون ذخیره اطلاعات فرم ها “صندوق ورودی” را در داخل خود وردپرس اضافه کرده اند)

شما با نصب افزونه وردپرس اکشن پک المنتور پرو ، امکانات بسیار بالایی به فرم های المنتور اضافه میکنید. ساخت کاربر جدید، ورود کاربران، خروج کاربران، اضافه کردن متا دیتا توسط طراح، ورود با پیامک یا ایمیل و … از جمله امکانات مهم این افزنه است.

افزونه اکشن پک المنتور Action Pack وردپرس مخصوص صفحه ساز المنتور می باشد و ویژگی های ویجت فرم افزونه المنتور پرو را زیاد می دهد. با دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور این ویژگی ها در بخش عکس العمل تنظیمات فرم (Action) اضافه می شود و کار دکمه ارسال “Submit” را گسترش می دهد.

ثبت نام کاربران با افزونه اکشن پک المنتور:


امکان ثبت نام کاربران جدید با فرم های افزونه المنتور پرو بعد از نصب افزونه اکشن پک میسر می باشد. ثبت نام اضافه شده با پلاگین اکشن پک بسیار قدرتمند بوده و شما میتوانید با استفاده از این افزونه کلمه عبور کاربر را از خود وی بگیرید. همچنین شما میتوانید از رمز های یک بار مصرف که به آن OTP نیز میگویند برای ثبت نام یا ورود استفاده کنید.

نکته : افزونه اکشن پک المنتور Action Pack وردپرس در حال حاضر به صورت عادی با هیچ اپراتور پیامکی ایران هماهنگ نمی باشد. اما خاصیت otp ایمیل این افزونه هم بسیار کاربردی می باشد.

ورود کاربران قدیمی با فرم افزونه اکشن پک المنتور Action Pack


شما با افزودن ویژگی ورود کاربر به فرم های المنتور می توانید صفحه های لاگین بسازید تا کاربران خود را از این صفحه ها وارد سایت کنید. ویژگی otp برای ورود کاربران نیز فعال می باشد.


بازیابی رمز عبور با افزونه اکشن پک المنتور Action Pack :


یکی از ویژگی های بسیار بارزی که بعد از دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور به دست می آورید این است که شما میتوانید برای سایت خود یک صفحه مجزا از صفحه فراموشی رمز وردپرس بسازید و هرگونه که مایل باشید آن را طراحی کنید. بازیابی رمز میتواند از طریق لینک های قدیمی وردپرس یا سیستم نوین OTP انجام گردد.

سیستم OTP موجود در افزونه اکشن پک هم برای ایمیل و هم برای پیامک طراحی شده است و کاربرد یکسانی دارد.

ساخت فرم ویرایش اطلاعات کاربر با افزونه اکشن پک المنتور Action Pack


یکی دیگر از امکانات افزونه کاربردی اکشن پک وردپرس، اضافه کردن ویژگی ویرایش پروفایل کاربران می باشد. شما با استفاده از این ویژگی می توانید صفحه های اکانت کاربری را به ویژگی تنظیمات اطلاعات کاربری مجهز کنید.

طراحی فرم ثبت نام با ویجت فرم المنتور

دقیقا مانند فرم ورود، می توانید فرم ثبت نام را هم با افزونه المنتور و افزونه Action Pack پیاده سازی کرد تا محدودیتی در طراحی فرم ثبت نام نداشته باشید.

برخی از ویژگی های فرم ثبت نام افزونه اکشن پک ( Action Pack )

رمز عبور جدید با ویژگی های افزونه اکشن پک المنتور Action Pack


یکی دیگر از ویژگی های پلاگین اکشن پک، اضافه کردن عملکرد تغییر رمز کاربر توسط خود وی می باشد. این ویژگی نیز بسیار کاربردی می باشد. به صورتی که اگر این ویژگی نبود شما مجبور به نصب افزونه های جانبی دیگر می شدید.


مزایای افزونه اکشن پک المنتور Action Pack


شما با دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack وردپرس و با وجود حجم کم این پلاگین، امکانات بسیار بالایی را به سایت خود اضافه میکنید. شما با نصب این افزونه، از پلاگین ها و کد های دیگر بی نیاز خواهید شد. این افزونه سرعت طراحی شما را در بخش های مربوط به کاربران بشدت بالا می برد.

همچنین به دلیل استفاده در کنار افزونه المنتور پرو زیبایی خاصی به طراحی میدهد که سایت شما را از رقیبان متمایز میکند.

در پایین به لیستی از مزایا و امکانات افزونه اکشن پک اشاره شده است :

حجم بسیار کم افزونه
سازگاری با افزونه ACF
سازگاری با افزونه فروشگاهی ووکامرس
سازگاری با افزونه Ultimate Member
کد نویسی استاندارد (در بحث فروم)
دارای ویژگی چند مرحله ای
سازگار با پاپ آپ ها
سازگاری کامل با سیستم خبرنامه Mailchimp
سازگاری با سیستم ActiveCamping
بدون اضافه کردن ویجت های سنگین در زمان طراحی
انتقال (ریدایرکت “Redirect”) کاربران بعد از ورود یا ثبت نام به صفحه دلخواه
انتقال کاربران بعد از خروج به صفحه دلخواه
انتقال کاربران با نقش های مختلف به صفحه های مختلف
عدم بارگذاری مجدد (ارسال دوباره اطلاعات به سمت سرور در هنگام رفرش)
نمایش خطاهای مرتبط با هر نوع فرم
اضافه کردن 5 اکشن به فرم های المنتور
تنظیمات داخل المنتور
ترجمه سمت کاربران برای نمایش اعلان ها
دارای ریکپچا های ورژن 2 و 3 گوگل
سازگاری با قالب های محبوب وردپرس
امکان مخفی سازی فرم ها از کاربران وارد شده
ورود با OTP در ایمیل
ورود با OTP از طریق پیامک (فقط برای اپراتورهای پیامکی معتبر در خارج – عدم کارکرد در ایران)
افزودن متا فیلد های دلخواه مانند شماره تماس کاربر بدون نصب افزونه های جانبی دیگر
امکان ارسال ایمیل یا پیامک تایید به کاربران در ثبت نام
شخصی سازی پوسته ی ایمیل های ارسالی
امکان غیر فعال سازی اجباری بودن ایمیل برای کاربران
مقاوم در برابر حملات BruteForce
جلوگیری از تزریق SQL (حملات بانک اطلاعاتی)
مقاوم در برابر حملات XSS
امکان اتصال به گوگل شیت برای ذخیره سازی اطلاعات
و…
دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack از سایت ستوده راد تمام امکانات نسخه اورجینال سازنده اصلی آن را به همراه دارد.

به دلیل امکانات زیاد افزونه اکشن پک ما تنها مهمترین آنها را برای شما لیست کرده ایم.

فیلم آموزش طراحی فرم ورود با فرم ساز المنتور و افزونه Action Pack


معایب دانلود رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack


افزونه اکشن پک المنتور با تمام قدرتی که به فرم های المنتور می دهد، دارای معایب و باگ هایی از سمت طراحان خود می باشد. در پایین به لیستی از معایب احتمالی این افزونه که ممکن است در برخی از وب سایت ها رخ دهد اشاره می کنیم:

عدم سازگاری با برخی از افزونه های المنتوری مانند سری Jet
عدم ارسال OTP به صورت راستچین و سازگار با استایل RTL در ایمیل کاربران
عدم پشتیبانی از اپراتور های سراسری جهان (و ایران)
عدم فراخوانی صحیح متا دیتا های شخصی سازی شده کاربران (در فیلد های غیر متنی)
عدم ارائه بروزرسانی های منظم از سمت سازنده
نکته : شاید معایب افزونه اکشن پک که در بالا به آن اشاره شده است برای شما نگران کنند باشد. اما توجه داشته باشدید امکانات این افزونه بسیار بیشتر از معایب آن است.
نکته : معایب اشاره شده مربوط به نسخه اورجینال افزونه Action Pack می باشد.
از این رو معایب اشاره شده هیچ ارتباطی با دانلود رایگان افزونه اکشن پک موجود در مخزن ستوده راد ندارد.
نکته : معایب اشاره شده در افزونه اکشن پک وردپرس ممکن در همه سایت ها رخ ندهد.

ممکن است معایب بالا به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر از افزونه اکشن پک باشد.

✅ امنیت بالا

✅ بدون افت سرعت

✅ آپدیت های سریع در ستوده راد

✅ عدم تفاوت در ساختار با پلاگین موجود در سایت اصلی

آموزش دیجیتال مارکتینگ
آموزش جامع بازاریابی
آموزش جامع تولید محتوا
آموزش مدیریت فروشگاه اینترنتی

برای دانلود با لینک مستقیم و رایگان افزونه اکشن پک المنتور Action Pack اینجا کلیک کنیدآموزش کسب درآمد اینترنتی
آموزش کارآفرینی اینترنتی

تمامی قالب و افزونه های موجود در سایت ستوده راد همراه با لاینسس اورجینال تحت مجوز GPL برای دانلود قرار میگیرد . همچنین قالب و افزونه های به صورت کاملا متن باز و بدون کد گذاری می باشد و شما می توانید از سلامت کدهای درون سورس ها توسط انتی ویروس های آنلاین مانند virustotal و یا انتی ویروس های افلاین اطمینان حاصل کنید.
اسپانسر مالی سایت ستوده راد ، شرکت تجارت الکترونیک چالش می باشد. کپی و الگو برداری از ستوده راد، با یا بدون اطلاع قبلی کاملا آزاد است.


داوود ستوده

“فریلنسر ، داود ستوده راد هستم که به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. متخصص در طراحی و بهینه سازی سایت و مشاور در کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها هستم.”

— davood sotoudeh rad


ارتباط با آژانس دیجیتال مارکتینگ ستوده راد در شبکه های مجازی :


فهرست افزونه های پولی وردپرس به صورت دانلود مستقیم و رایگان

افزونه یواست پرو SEO Yoast Proافزونه المنتور پروافزونه لرن دش
افزونه سئو خبری یواستافزونه پاور پک پروافزونه دیجیتس
افزونه یواست ووکامرسافزونه المنتور اکستراافزونه کپچا پلاس
افزونه سئو ویدئو یواستافزونه پلاس المنتورافزونه دکان پرو
افزونه سئو محلی یواستافزونه المنت کیت پروافزونه مداد زرد
افزونه اسماش پروافزونه WooLentor Pro یا ShopLentorافزونه چت واتس اپ
افزونه راکت wp rocketافزونه CoDesigner Pro یا WooLementor Proافزونه جت پاپ آپ
افزونه مدیریت لینک های داخلیافزونه عناصر نامحدود المنتورافزونه وردفنس سکوریتی
افزونه جت بلاگ JetBlogافزونه اکشن پکافزونه Wp Hide Pro
افزونه ویژوال کامپوزرافزونه محتوای داینامیک المنتورافزونه اسلایدر رولوشن
افزونه چند زبانه وردپرسافزونه افزودنی ضروری المنتورافزونه پشتیبانی واتساپ
افزونه ترجمه رشته WPMLافزونه ویجت های بریف کیس المنتورافزونه Woo Import Export
افزونه جستجوی وردپرسافزونه جت المنتافزونه جت تب
افزونه جستجو و فیلتر پیشرفتهافزونه Piotnet Addons For Elementorافزونه ایجکس اکانت ووکامرس
افزونه اشتراک ویژهافزونه هپی ادآن پروافزونه WP All Export Pro
افزونه WP Optimize Premiumافزونه آلتیمیت ادان المنتورافزونه جت بلاک
افزونه اسکیما پروافزونه المنت پک پروافزونه آپ درفت پلاس
افزونه ارسال ایمیل SMTP پروافزونه پرمیوم ادآن المنتورافزونه ابزار راهنما گرویتی فرم
افزونه رنک مث پروافزونه Anywhere Elementor Proافزونه Asset CleanUp Pro
افزونه Affiliate WPافزونه ACF Frontend Form Elementافزونه جت تریکس
افزونه جت انجینافزونه HT Slider Proافزونه دیوی بیلدر
افزونه گرویتی فرم فزونه Epic News Elementsافزونه پروفایل بیلدر پرو
افزونه اتصال ووکامرس به گرویتی فرمزافزونه HT Mega Proافزونه CSS قهرمان
افزونه Gravity Flowافزونه الیت پلیرافزونه میلستر
افزونه یوزر فرانت اند پرو افزونه زمینه های سفارشی پیشرفتهافزونه جت سرچ
افزونه آیتم سکوریتیافزونه جت مقایسه و علاقه مندیافزونه بی بی کیو پرو
افزونه کیو فرمافزونه پلی لنگ ووکامرسافزونه جت منو
افزونه پیوتنت فرمافزونه ووکامرس پیج بیلدر المنتورافزونه اوبر منو
افزونه گرویتی ویوجت گالری محصولاتافزونه کوپن هوشمند ووکامرس
افزونه سوپر فرمافزونه هپی ادآن پروافزونه SsL واقعا ساده
افزونه فرم کرفتافزونه جستجوی ایجکس پروافزونه جت اسمارت فیلتر
افزونه فرم روانجت تم کورافزودنی های اسلایدر روولوشن
افزونه WpFormsافزونه Hide My WPافزونه پُلی لنگ پرو
افزونه مت فرمافزونه بیور بیلدر پروافزونه کیف پول YITH
افزونه جت وو بیلدرافزونه جت ری ویوافزونه Support Board
افزونه Perfmattersافزونه ترنسلیت پرسافزونه WP Import Export
افزونه جت بوکینگافزونه Advanced Database Cleaner Proافزونه اسلایدر و کاروسل محصولات YITH
افزونه جت بلاگافزونه ویرایش سطح دسترسیافزونه ویرایش برگه تشکر بعد از خرید YITH
افزونه WP All Import Proافزونه داپلیکیتور پروافزونه سفارشی سازی برگه تسویه حساب YITH
افزونه همکاری در فروش YITH

فهرست محتوای های مرتبط :

طراحی سایت ستوده راد
مدیریت کمپین تبلیغاتی

تمامی قالب و افزونه های موجود در سایت ستوده راد همراه با لاینسس اورجینال تحت مجوز GPL برای دانلود قرار میگیرد . همچنین قالب و افزونه های به صورت کاملا متن باز و بدون کد گذاری می باشد و شما می توانید از سلامت کدهای درون سورس ها توسط انتی ویروس های آنلاین مانند virustotal و یا انتی ویروس های افلاین اطمینان حاصل کنید.
اسپانسر مالی سایت ستوده راد ، شرکت تجارت الکترونیک چالش می باشد. کپی و الگو برداری از ستوده راد، با یا بدون اطلاع قبلی کاملا آزاد است.


داوود ستوده

“فریلنسر ، داود ستوده راد هستم که به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. متخصص در طراحی و بهینه سازی سایت و مشاور در کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها هستم.”

— davood sotoudeh rad


ارتباط با آژانس دیجیتال مارکتینگ ستوده راد در شبکه های مجازی :


فهرست افزونه های پولی وردپرس به صورت دانلود مستقیم و رایگان

افزونه یواست پرو SEO Yoast Proافزونه المنتور پروافزونه لرن دش
افزونه سئو خبری یواستافزونه پاور پک پروافزونه دیجیتس
افزونه یواست ووکامرسافزونه المنتور اکستراافزونه کپچا پلاس
افزونه سئو ویدئو یواستافزونه پلاس المنتورافزونه دکان پرو
افزونه سئو محلی یواستافزونه المنت کیت پروافزونه مداد زرد
افزونه اسماش پروافزونه WooLentor Pro یا ShopLentorافزونه چت واتس اپ
افزونه راکت wp rocketافزونه CoDesigner Pro یا WooLementor Proافزونه جت پاپ آپ
افزونه مدیریت لینک های داخلیافزونه عناصر نامحدود المنتورافزونه وردفنس سکوریتی
افزونه جت بلاگ JetBlogافزونه اکشن پکافزونه Wp Hide Pro
افزونه ویژوال کامپوزرافزونه محتوای داینامیک المنتورافزونه اسلایدر رولوشن
افزونه چند زبانه وردپرسافزونه افزودنی ضروری المنتورافزونه پشتیبانی واتساپ
افزونه ترجمه رشته WPMLافزونه ویجت های بریف کیس المنتورافزونه Woo Import Export
افزونه جستجوی وردپرسافزونه جت المنتافزونه جت تب
افزونه جستجو و فیلتر پیشرفتهافزونه Piotnet Addons For Elementorافزونه ایجکس اکانت ووکامرس
افزونه اشتراک ویژهافزونه هپی ادآن پروافزونه WP All Export Pro
افزونه WP Optimize Premiumافزونه آلتیمیت ادان المنتورافزونه جت بلاک
افزونه اسکیما پروافزونه المنت پک پروافزونه آپ درفت پلاس
افزونه ارسال ایمیل SMTP پروافزونه پرمیوم ادآن المنتورافزونه ابزار راهنما گرویتی فرم
افزونه رنک مث پروافزونه Anywhere Elementor Proافزونه Asset CleanUp Pro
افزونه Affiliate WPافزونه ACF Frontend Form Elementافزونه جت تریکس
افزونه جت انجینافزونه HT Slider Proافزونه دیوی بیلدر
افزونه گرویتی فرم فزونه Epic News Elementsافزونه پروفایل بیلدر پرو
افزونه اتصال ووکامرس به گرویتی فرمزافزونه HT Mega Proافزونه CSS قهرمان
افزونه Gravity Flowافزونه الیت پلیرافزونه میلستر
افزونه یوزر فرانت اند پرو افزونه زمینه های سفارشی پیشرفتهافزونه جت سرچ
افزونه آیتم سکوریتیافزونه جت مقایسه و علاقه مندیافزونه بی بی کیو پرو
افزونه کیو فرمافزونه پلی لنگ ووکامرسافزونه جت منو
افزونه پیوتنت فرمافزونه ووکامرس پیج بیلدر المنتورافزونه اوبر منو
افزونه گرویتی ویوجت گالری محصولاتافزونه کوپن هوشمند ووکامرس
افزونه سوپر فرمافزونه هپی ادآن پروافزونه SsL واقعا ساده
افزونه فرم کرفتافزونه جستجوی ایجکس پروافزونه جت اسمارت فیلتر
افزونه فرم روانجت تم کورافزودنی های اسلایدر روولوشن
افزونه WpFormsافزونه Hide My WPافزونه پُلی لنگ پرو
افزونه مت فرمافزونه بیور بیلدر پروافزونه کیف پول YITH
افزونه جت وو بیلدرافزونه جت ری ویوافزونه Support Board
افزونه Perfmattersافزونه ترنسلیت پرسافزونه WP Import Export
افزونه جت بوکینگافزونه Advanced Database Cleaner Proافزونه اسلایدر و کاروسل محصولات YITH
افزونه جت بلاگافزونه ویرایش سطح دسترسیافزونه ویرایش برگه تشکر بعد از خرید YITH
افزونه WP All Import Proافزونه داپلیکیتور پروافزونه سفارشی سازی برگه تسویه حساب YITH
افزونه همکاری در فروش YITH

فهرست محتوای های مرتبط :

طراحی سایت ستوده راد
مدیریت کمپین تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل فرمایید. *