کسب و کار اینترنتی
خانه » وبلاگ » دانلود رایگان افزونه لرن دش learndash

دانلود رایگان افزونه لرن دش learndash ، یکی از افزونه‌های قدرتمند وردپرس است که با ارائه یک سیستم مدیریت یادگیری پیشرفته به شما اجازه می‌دهد تا با چند کلیک، دوره‌های حرفه‌ای و جذابی را به کاربران ارائه دهید. درواقع با استفاده از امکاناتی که افزونه لرن دش در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید دوره‌های آموزشی را با قیمت‌های متفاوت و طراحی شخصی‌سازی شده در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

برای دانلود رایگان افزونه لرن دش learndash به انتهای صفحه مراجعه بفرمایید. یا اینجا کلیک کنید.

پلاگین لرن دش به‌دست برترین متخصصان حوزه یادگیری الکترونیکی طراحی شده است تا بتوانند با ارائه گواهینامه‌های معتبر، برگزاری آزمون‌ها و ارائه تکالیف، کارآموزان را در فرایند یادگیری درگیر کنند و به آن‌ها کمک کنند به بهترین فرایند آموزشی را طی کنند. 

دانلود رایگان افزونه لرن دش learndash
دانلود رایگان افزونه لرن دش learndash

افزونه لرن دش یک افزونه کاربردی وردپرس میباشد که به کمک آن می توانید اقدام به برگزاری دوره های آموزش آنلاین کرده و آزمون بگیرید این افزونه امکانات مشابه سایت Udemy را دارا می باشد که می توانید مانند این سایت برای خود یک آموزشگاه مجازی ایجاد کنید.

افزونه LearnDash امکان ارائه گواهی تحصیلی نیز به کاربرانتان را قادر خواهد ساخت. سیستم آزمون این افزونه وردپرس یکی از پیشرفته ترین سیستم های آزمون است. همچنین این افزونه قابلیت ساخت انجمن برای هر دوره آموزشی را دارا می باشد و کاربران شما می توانند برای خود پروفایل کاربری داشته باشند.

آزمون‌ساز پیشرفته افزونه LearnDash :

افزونه LearnDash با امکان فوق العاده خود یعنی آزمون‌ساز حرفه‌ای اش (Advanced Quizzing)، امکان طراحی سوالات به هشت شیوه مختلف، پیام‌های سفارشی، بانک سوالات و بینهایت امکانات جذاب دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد. تا بتوانید امتحان آنلاین و کوئیز آنلاین داشته باشید.

این پلاگین کاملا با نسخه موبایل و تبلت سازگاری دارد. این یعنی اینکه بیش از 60 درصد کاربران شما که از موبایل و تبلت استفاده می‌کنند. از بودن در سایت آموزشی شما لذت می‌‌برند. در ضمن اگر نیاز به امکانات دیگری دارید با افزودنی جانبی افزونه لرن دش می توانید همه آنچه را را برای داشتن یک سایت آموزشی حرفه ای دارید به وب سایتتان اضافه کنید.

معرفی افزونه LearnDash دوره و آزمون ساز

افزونه لرن دش یک افزونه سیستم مدیریت یادگیری (LMS) با ویژگی های غنی برای وردپرس است که امکان ایجاد و ارائه دوره های آنلاین را فراهم می کند. این یک پلت فرم جامع برای مربیان برای طراحی دوره های تعاملی، مدیریت فراگیران و پیگیری پیشرفت آنها فراهم می کند. افزونه لرن دش با رابط کاربر پسند و عملکرد قوی خود به راه حلی برای ایجاد تجربیات یادگیری آنلاین جذاب تبدیل شده است.

ایجاد دوره آسان شد

یکی از ویژگی های برجسته افزونه لرن دش ساخت دوره بصری آن است. مربیان می توانند بدون زحمت درس های غنی از چند رسانه ای را ایجاد کنند، آنها را در ماژول ها سازماندهی کنند و کل دوره را به دلخواه خود ساختار دهند. این افزونه از انواع رسانه‌های مختلف مانند ویدئوها، آزمون‌ها، تکالیف و بحث‌ها پشتیبانی می‌کند و به مربیان اجازه می‌دهد محتوا را به شیوه‌ای پویا و تعاملی ارائه کنند.

خوراک قطره ای محتوای انعطاف پذیر

افزونه لرن دش یک ویژگی منحصر به فرد فید چکه ای محتوا را ارائه می دهد که به مربیان اجازه می دهد تا انتشار محتوای دوره را در طول زمان برنامه ریزی کنند. این ویژگی به ویژه برای حفظ تعامل و جلوگیری از سرکوب در بین زبان آموزان مفید است. مربیان می توانند فواصل مشخصی را بین درس ها یا ماژول ها تعیین کنند و اطمینان حاصل کنند که دانش آموزان با سرعتی ثابت پیشرفت می کنند و مطالب را به طور موثر جذب می کنند.برای افزایش انگیزه و تعامل یادگیرنده، افزونه لرن دش عناصر گیمیفیکیشن را در فرآیند یادگیری گنجانده است. مربیان می توانند بر اساس دستاوردهای یادگیرنده امتیاز، نشان یا گواهی اعطا کنند و رقابت سالم و احساس موفقیت را تشویق کنند. این رویکرد بازی‌سازی‌شده به یادگیرندگان با انگیزه و مشارکت فعال در دوره کمک می‌کند.

افزونه لرن دش آزمون ساز پیشرفته

ارزیابی پیشرفت یادگیرنده و حفظ دانش در هر دوره آنلاین بسیار مهم است. افزونه لرن دش گزینه های آزمون و ارزیابی گسترده ای از جمله سوالات چند گزینه ای، مقاله و آزمون های تعاملی را ارائه می دهد. مربیان می توانند نمرات قبولی، محدودیت های زمانی را تعیین کنند و حتی بازخورد فوری ارائه دهند، که به زبان آموزان اجازه می دهد عملکرد خود را پیگیری کنند و درک خود را از موضوع درسی بهبود بخشند.

سیستم مدیریت کاربر قوی

با LearnDash، مدیریت یادگیرندگان و نمایه های کاربر به یک نسیم تبدیل می شود. این افزونه به مربیان اجازه می دهد تا گروه های کاربری ایجاد کنند، دسترسی به دوره را اختصاص دهند و پیشرفت فردی را نظارت کنند. علاوه بر این، ویژگی‌های گزارش دقیقی را ارائه می‌کند، و مربیان را قادر می‌سازد تا عملکرد یادگیرنده، نرخ تکمیل و مشارکت کلی را ردیابی کنند، و بینش‌های ارزشمندی را برای بهبود دوره ارائه می‌دهد.

یکپارچه سازی یکپارچه با وردپرس

به عنوان یک افزونه وردپرس، افزونه لرن دش رایگان به طور یکپارچه با سایر پلاگین ها و مضامین وردپرس ادغام می شود و عملکرد و گزینه های سفارشی سازی آن را گسترش می دهد. این افزونه با افزونه‌های محبوبی مانند WooCommerce برای فروش دوره‌ها و bbPress برای ایجاد انجمن‌های گفتگوی تعاملی سازگار است و آن را به یک راه‌حل همه کاره برای مربیان آنلاین تبدیل می‌کند.

امکان استفاده از نرم افزار های متفاوت با استفاده از افزونه لرن دش

افزونه لرن دش فارسی به سازندگان دوره‌ها اجازه می‌دهد تا با ارائه مدل‌های قیمت‌گذاری مختلف، از محتوای خود کسب درآمد کنند. مربیان می‌توانند پرداخت‌های یک‌باره، اشتراک، یا حتی سایت‌های عضویت با دسترسی محدود به دوره‌های ممتاز ایجاد کنند. این انعطاف‌پذیری به مربیان اجازه می‌دهد تا کسب‌وکارهای آنلاین پایدار ایجاد کنند و از تخصص خود درآمد کسب کنند.

طراحی سازگار با موبایل و پاسخگو

با افزایش استفاده از دستگاه های تلفن همراه، دسترسی به دوره های آنلاین در پلتفرم های مختلف بسیار مهم است. افزونه لرن دش رایگان این نیاز را درک می کند و گزینه های طراحی پاسخگو را ارائه می دهد و اطمینان حاصل می کند.

ایجاد دوره آسان شد

یکی از ویژگی های برجسته LearnDash ساخت دوره بصری آن است. مربیان می توانند بدون زحمت درس های غنی از چند رسانه ای را ایجاد کنند، آنها را در ماژول ها سازماندهی کنند و کل دوره را به دلخواه خود ساختار دهند. این افزونه از انواع رسانه‌های مختلف مانند ویدئوها، آزمون‌ها، تکالیف و بحث‌ها پشتیبانی می‌کند و به مربیان اجازه می‌دهد محتوا را به شیوه‌ای پویا و تعاملی ارائه کنند.

ویژگی‌ های اصلی افزونه Learndash

افزونه لرن دش یک افزونه وردپرس کاربردی است که دارای دو ویژگی مهم زیر است و ساخت یک سایت آموزشی را آسان می‌کند:

انواع سوالات در افزونه لرن دش فارسی

  1. چند گزینه ای
  2. تشریحی
  3. چند انتخابی
  4. انتخاب آزاد
  5. مرتب سازی
  6. جای خالی
  7. نظر سنجی
  8. اتصال مرتبط ها

– بطور اتوماتیک نمرات آزمون‌ها و تکالیف را جمع معدل می‌کند

– امکان تأیید دستی نمرات نهایی توسط مدیر یا استاد

– نمرات حروفی نمره‌دهی آفلاین کارت گزارش دانشجویان

 ویژگی های درآمد زایی افزونه لرن دش

شما حتی می‌توانید با ارائه بخش‌های رایگانی از آموزش‌های خود، کاربران را ترغیب به خرید کل دوره کنید. برای کاربران شما هنگام خرید، یک حساب کاربری اتوماتیک ساخته می‌شود. سپس در دوره‌ای که خریداری کرده‌اند ثبت نام می‌شوند. و درنهایت آن دوره در پروفایل کاربریشان قرار می‌گیرد.

اما شاید بخواهید بعد از مدتی دوره از دسترس کاربر خارج شود نگران نباشید با افزونه Learn Dash این امکان در اختیار شما قرار دارد.

ویژگی های مدیریتی افزونه Learn Dash

در افزونه LearnDash به عنوان مدیر وب سایت امکانات زیر را خواهید داشت:

اعلان های ایمیلی: لرن دش به شما امکان ارسال ایمیل را نیز میدهد تا تعامل شما با کاربران بهتر و بیشتر بشود و تجربه کاربری خوبی برای آن ها رقم بزنید.

سایر ویژگی های افزونه لرن دش

همانطور که دیدید این افزونه امکانات حرفه ای دارد که پاسخ این سوال  شما است: چرا لرن دش؟ در اداکه سایر ویژگی ها را ببینید.

همچنین لرن دش با تمام مرورگرهای مدرن جهان سازگاری دارد.

برخی از امکانات افزونه لرن دش :

نتیجه گیری

با توجه به مشخصات این افزونه LearnDash میتوان گفت که یکی از مهم ترین امکانات این افزونه، راه اندازی کلاس های درس برای دانشجویان می باشد. علاوه بر آن بهترین گزینه برای راه اندازه دوره های آموزشی را میتوان با استفاده از این افزونه پیاده سازی کرد. لازم به توضیح است که این افزونه یکی از قدرتمند ترین افزونه ها جهت راه اندازی دوره های مجازی در بستر وردپرس می باشد.

آموزش دیجیتال مارکتینگ
آموزش جامع بازاریابی
آموزش جامع تولید محتوا
آموزش مدیریت فروشگاه اینترنتی

برای دانلود مستقیم و رایگان افزونه لرن دش learndash اینجا کلیک کنید


آموزش کسب درآمد اینترنتی
آموزش کارآفرینی اینترنتی

تمامی قالب و افزونه های موجود در سایت ستوده راد همراه با لاینسس اورجینال تحت مجوز GPL برای دانلود قرار میگیرد . همچنین قالب و افزونه های به صورت کاملا متن باز و بدون کد گذاری می باشد و شما می توانید از سلامت کدهای درون سورس ها توسط انتی ویروس های آنلاین مانند virustotal و یا انتی ویروس های افلاین اطمینان حاصل کنید.
اسپانسر مالی سایت ستوده راد ، شرکت تجارت الکترونیک چالش می باشد. کپی و الگو برداری از ستوده راد، با یا بدون اطلاع قبلی کاملا آزاد است.


داوود ستوده

“فریلنسر ، داود ستوده راد هستم که به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. متخصص در طراحی و بهینه سازی سایت و مشاور در کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها هستم.”

— davood sotoudeh rad


ارتباط با آژانس دیجیتال مارکتینگ ستوده راد در شبکه های مجازی :


فهرست افزونه های پولی وردپرس به صورت دانلود مستقیم و رایگان

افزونه یواست پرو SEO Yoast Proافزونه المنتور پروافزونه لرن دش
افزونه سئو خبری یواستافزونه پاور پک پروافزونه دیجیتس
افزونه یواست ووکامرسافزونه المنتور اکستراافزونه کپچا پلاس
افزونه سئو ویدئو یواستافزونه پلاس المنتورافزونه دکان پرو
افزونه سئو محلی یواستافزونه المنت کیت پروافزونه مداد زرد
افزونه اسماش پروافزونه WooLentor Pro یا ShopLentorافزونه چت واتس اپ
افزونه راکت wp rocketافزونه CoDesigner Pro یا WooLementor Proافزونه جت پاپ آپ
افزونه مدیریت لینک های داخلیافزونه عناصر نامحدود المنتورافزونه وردفنس سکوریتی
افزونه جت بلاگ JetBlogافزونه اکشن پکافزونه Wp Hide Pro
افزونه ویژوال کامپوزرافزونه محتوای داینامیک المنتورافزونه اسلایدر رولوشن
افزونه چند زبانه وردپرسافزونه افزودنی ضروری المنتورافزونه پشتیبانی واتساپ
افزونه ترجمه رشته WPMLافزونه ویجت های بریف کیس المنتورافزونه Woo Import Export
افزونه جستجوی وردپرسافزونه جت المنتافزونه جت تب
افزونه جستجو و فیلتر پیشرفتهافزونه Piotnet Addons For Elementorافزونه ایجکس اکانت ووکامرس
افزونه اشتراک ویژهافزونه هپی ادآن پروافزونه WP All Export Pro
افزونه WP Optimize Premiumافزونه آلتیمیت ادان المنتورافزونه جت بلاک
افزونه اسکیما پروافزونه المنت پک پروافزونه آپ درفت پلاس
افزونه ارسال ایمیل SMTP پروافزونه پرمیوم ادآن المنتورافزونه ابزار راهنما گرویتی فرم
افزونه رنک مث پروافزونه Anywhere Elementor Proافزونه Asset CleanUp Pro
افزونه Affiliate WPافزونه ACF Frontend Form Elementافزونه جت تریکس
افزونه جت انجینافزونه HT Slider Proافزونه دیوی بیلدر
افزونه گرویتی فرم فزونه Epic News Elementsافزونه پروفایل بیلدر پرو
افزونه اتصال ووکامرس به گرویتی فرمزافزونه HT Mega Proافزونه CSS قهرمان
افزونه Gravity Flowافزونه الیت پلیرافزونه میلستر
افزونه یوزر فرانت اند پرو افزونه زمینه های سفارشی پیشرفتهافزونه جت سرچ
افزونه آیتم سکوریتیافزونه جت مقایسه و علاقه مندیافزونه بی بی کیو پرو
افزونه کیو فرمافزونه پلی لنگ ووکامرسافزونه جت منو
افزونه پیوتنت فرمافزونه ووکامرس پیج بیلدر المنتورافزونه اوبر منو
افزونه گرویتی ویوجت گالری محصولاتافزونه کوپن هوشمند ووکامرس
افزونه سوپر فرمافزونه هپی ادآن پروافزونه SsL واقعا ساده
افزونه فرم کرفتافزونه جستجوی ایجکس پروافزونه جت اسمارت فیلتر
افزونه فرم روانجت تم کورافزودنی های اسلایدر روولوشن
افزونه WpFormsافزونه Hide My WPافزونه پُلی لنگ پرو
افزونه مت فرمافزونه بیور بیلدر پروافزونه کیف پول YITH
افزونه جت وو بیلدرافزونه جت ری ویوافزونه Support Board
افزونه Perfmattersافزونه ترنسلیت پرسافزونه WP Import Export
افزونه جت بوکینگافزونه Advanced Database Cleaner Proافزونه اسلایدر و کاروسل محصولات YITH
افزونه جت بلاگافزونه ویرایش سطح دسترسیافزونه ویرایش برگه تشکر بعد از خرید YITH
افزونه WP All Import Proافزونه داپلیکیتور پروافزونه سفارشی سازی برگه تسویه حساب YITH
افزونه همکاری در فروش YITH

فهرست محتوای های مرتبط :

طراحی سایت ستوده راد
مدیریت کمپین تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل فرمایید. *