کسب و کار اینترنتی
خانه » وبلاگ » دانلود رایگان افزونه مدیریت لینک های داخلی

دانلود رایگان افزونه مدیریت لینک های داخلی یا Interlinks Manager نام افزونه کاربردی و حرفه ای وردپرس می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید لینک های داخلی وبسایت وردپرسی خود را به صورت کاملا حرفه ای مدیریت کنید. این افزونه مدیریت لینک های داخلی دارای سیستم تحلیل لینک های داخلی بوده که به وسیله آن می‌توانید اطلاعات مختلفی همچون تعداد لینک های داخلی و تعداد بازدید های انجام شده توسط این لینک ها را مشاهده کنید. همچنین وضعیت بهینه بودن لینک های داخلی و موارد دیگر را در اختیارتان قرار خواهد داد.

برای دانلود رایگان افزونه مدیریت لینک های داخلی به انتهای این صفحه مراجعه بفرمایید.

دانلود رایگان افزونه مدیریت لینک های داخلی
دانلود رایگان افزونه مدیریت لینک های داخلی

چرا دانلود رایگان افزونه مدیریت لینک های داخلی ؟

هر وبسایتی برای موفقیت مجموعه خود تاسیس شده است. لینک های داخلی یکی از معیار های بسیار مهم موتور های جستجو می باشد. این معیار باعث می شود نتایج خیلی مناسب تری نسبت به قبل در موتور های جستجو داشته باشید. افزونه Interlinks Manager یا دانلود رایگان افزونه مدیریت لینک های داخلی یک فعالیت نسبتاً‌ وقت گیر را برای شما آسان می کند و آمار خوبی به شما می دهد.

با استفاده از افزونه مدیریت لینک های داخلی به راحتی عملیات لینک دهی آغاز می شود. شما مواردی که تمایل دارید بصورت اتوماتیک انجام شود را ایجاد می کنید و شروع به تولید محتوا می نمایید. خواهید دید که افزونه بطور خودکار لینک های از پیش تعریف شده را روی کلمات مورد نظر قرار می دهد و از این طریق سرعت موفقیت شما را چندین برابر می کند.

فیلم آموزش افزونه مدیریت لینک های داخلی Interlinks Manager

با استفاده از افزونه مدیریت لینک های داخلی میتوانید به آسانی لینک های سایت خود را به صورت خودکار تولید کنید. این امکان برای سئو سایت شما از اهمیت بالایی برخوردار است. افزونه Interlinks Manager فارسی دارای باکسی است که به شما نوشته های منتشر شده و مرتبط دیگر را برای پست های جدیدی یا ویرایشی نمایش میدهد تا بتوانید به آنها لینک دهید.

ایجاد لینک هدف برای کلمه کلیدی هدف در وردپرس


ابتدا لیستی از کلمات کلیدی هدف برای سئو را انتخاب می کنید. سپس به تولید محتوا برای هر کدام می پردازید. ممکن است حتی بخواهید یک کلمه کلیدی را روی یک دسته بندی از وردپرس سئو نمایید. جای نگرانی نیست! کلیه دسته ها و محتواهای مورد نظر را در ابتدا ایجاد می کنید. پس از تولید محتوا و ایجاد دسته بندی های سایت براساس اهداف سئوی کلمات کلیدی، نوبت به لینک سازی داخلی می رسد.

در مرحله تولید محتوا و ایجاد ساختار دسته بندی سایت دو مورد اساسی ایجاد شده است. یکی صفحاتی از سایت که تولید کرده اید. که این صفحات شامل محتوا یا دسته بندی می باشند. توجه داشته باشید که هر صفحه با دسته دارای یک لینک می باشد. ما به این لینک، لینک هدف می گوییم. مورد دیگر که در اختیار دارید کلمه کلیدی هدف است که قصد دارید در گوگل برای آن ها جایگاه کسب کنید.

دو مورد اساسی مورد نیاز در ایجاد لینک داخلی

لینک هدف (لینک های محتوا یا دسته بندی)
کلمه کلیدی هدف
حال نوبت به لینک بیلدینگ داخلی به کمک افزونه Interlinks Manager فارسی یا افزونه مدیریت لینک های داخلی می باشد. ابتدا در این افزونه باید کلمات کلیدی هدف خود را به افزونه معرفی نمایید. سپس لینک صفحه یا دسته مورد نظر را برای آن کلمه کلیدی هدف تعیین کنید. پس از ایجاد عبارات کلیدی هدف در افزونه لینک سازی داخلی وردپرس، کار شما تمام است. ادامه کار به صورت لحظه ای در سایت اعمال می شود. به همین سادگی!

در ادامه به معرفی افزونه Interlinks Manager فارسی و ویژگی ها و امکانات آن خواهیم پرداخت. با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

فیلم آموزش افزونه Interlinks Manager – بخش (Dashboard)

افزونه Interlinks Manager فارسی یا افزونه مدیریت لینک های داخلی


تا اینجا به معرفی افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس به طور کلی پرداختیم. آموزش مختصری از روش کار را ارائه نمودیم. افزونه Interlins Manager فارسی ویژگی های منحصربفردی را به سایت شما اضافه خواهد کرد. این افزونه با وجود سادگی و کارایی آسان تاثیر فوق العاده ای در سئوی سایت وردپرسی شما خواهد داشت. معرفی ویژگی های کامل این افزونه در Codecanyon به زبان انگلیسی ارائه شده است. در این قسمت به معرفی بیشتر این افزونه لینک سازی داخلی خودکار وردپرس می پردازیم. با ما همراه باشید.

تحلیل و آنالیز لینک های داخلی


در منوی داشبورد در تنظیمات افزونه به سادگی می توانید کلمات کلیدی هدف و لینک هدف را تعریف نمایید. سپس تحلیل و آنالیز لینک های داخلی را به افزونه Interlinks Manager فارسی بسپارید. در این افزونه آنالیز کاملی از لینک های داخلی سایت وردپرسی شما ارائه می شود. این افزونه اطلاعاتی نظیر تعداد لینک داخلی دستی، تعداد لینک داخلی خودکار، تعداد کلیک و بازدید ها و… را نشان می دهد. همچنین گزارشی از وضعیت سئوی داخلی سایت با تحلیل لینک های داخلی ارائه می دهد.

تحلیل و آنالیز توسط افزونه مدیریت لینک های داخلی ارائه می شود. بنابراین شما با در اختیار داشتن اطلاعات مفیدی از وضعیت سئو و لینک سازی داخلی سایت خود می توانید برای بهبود سئوی خود اقدام کنید. مثلا می توانید با حذف و اضافه کردن لینک ها تعداد لینک های موجود در هر پست را کنترل نمایید. بنابراین با اطلاعات و ابزارهایی که این افزونه لینک سازی خودکار وردپرس در اختیار شما قرار می دهد می توانید به بهبود سئو سایت خود بپردازید.

محاسبه لینک Juice یا عصاره

در منوی عصاره اطلاعاتی در مورد ارتباط لینک ها در سایت ارائه می شود. در این بخش برای هر لینک، لیست کاملی از لینک های مرتبط ارائه می شود. به این صورت که تمامی صفحات تکی که به یک صفحه لینک شده اند یا بصورت زنجیر وار به لینک هدف متصل شده اند ارائه می شود.

فیلم آموزش اطلاعات (Juice)

پیشنهاد لینک های داخلی با افزونه مدیریت لینک های داخلی


متاباکس پیشنهاد های افزونه Interlinks Manager یک ابزار فوق العاده است. این ابزار کمک می کند تا نوشته های ویرایش شده مرتبط با هر پست را به سادگی مشاده کنید. با استفاده از این روش شما با صرفه جویی در زمان می توانید خیلی سریع لینک های داخلی مناسب را ایجاد کنید.

افزونه مدیریت لینک های داخلی کاملا هوشمند عمل می کند. این افزونه می تواند اولویت هایی برای لینک سازی داخلی خودکار در نظر بگیرد.

اولویت بندی ایجاد لینک های داخلی

زمانی که عنوان های آن ها شامل کلمه ای باشند که در نوشته ویرایشی نیز وجود داشته باشد
پست هایی که شامل دسته یا برچسب خاص باشند
پست هایی که دارای دسته یا برچسب خاص نباشند
همچنین چگونگی برخورد الگوریتم هوشمند افزونه می تواند با تنظیمات مناسب شخصی سازی شود. بنابراین شما می توانید عملکرد و دقت افزونه را مطابق نیاز خود تغییر دهید. بنابراین شما با یک ربات قابل تنظیم سر و کار دارید.

فیلم آموزش ردیابی کلیک‌ها (Hits)

لینک سازی داخلی خودکار در افزونه مدیریت لینک های داخلی


دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی – افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

در منوی لینک های داخلی افزونه Interlnks Manager فارسی شما می توانید لینک سازی داخلی مورد نظر را ایجاد نمایید. برای این منظور کلمه کلیدی هدف و لینک مورد نظر را تعریف می کنیم. در موارد زیر می توانید از این ویژگی فوق العاده استفاده نمایید.

فیلم آموزش مدیریت لینک های داخلی (AIL)

تا اینجا افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس فعال شد و تنظیمات صورت گرفت. و اکنون آغاز ماجراست! افزونه Interlinks Manager فارسی در تحلیل عملکرد لینک سازی نیز به شما کمک می کند. با ردیابی لینک ها توسط افزونه می توانید آمار کلیک ها یا اطلاعات بیشتری را بدست آورید.

آمار ردیابی لینک های داخلی سایت

پستی که کلیک دریافت کرده
تاریخی که لینک کلیک شده
لینک هدف کلیک شده
کلیک لینک دستی یا لینک داخلی خودکار
آمار بازدید پست از لینک های داخلی
راستی این نکته را هم متذکر شویم که امکان غیر فعال کردن ردیابی لینک ها نیز در تنظیمات افزونه فراهم شده است.

فیلم آموزش دسته‌بندی ها (categories)

سازگار با ویرایشگر گوتنبرگ و وردپرس 6


همانطور که می دانید پس از مدت ها انتظار وردپرس 6 هم منتشر شد. یکی از نکات بسیار مهم در وردپرس 6 ویرایشگر متن گوتنبرگ می باشد. در وردپرس 6 به طور رسمی این ویرایشگر جایگزین TinyMCE شده است. گوتنبرگ یک ویرایشگر متنی جدید برای ایجاد صفحات در قالب بلوک ها می باشد.

افزونه Interlinks Manager فارسی کاملا با ویرایشگر جدید وردپرس 6 هماهنگ است. حتی امکاناتی در افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس تعبیه شده تا از امکانات گوتنبرگ به بهترین شکل بهره ببرد.

در افزونه لینک سازی داخلی وردپرس امکان ایجاد لینک های داخلی در بلوک های خاصی از صفحه نیز امکان پذیر است. بنابراین با امکانات ویرایشگر گوتنبرگ در وردپرس 6 به طور دقیق تری بر لینک های داخلی توسط این افزونه کنترل خواهید داشت.

ارائه گزارش با امکان گرفتن خروجی

امکان گرفتن گزارش آمار و اطلاعات تحلیلی افزونه Interlinks Manager فارسی نیز وجود دارد. آمار لینک های داخلی سایت، گزارش ردیابی لینک ها و عصاره لینک ها را می توانید در یک فایل CSV دریافت کنید. سپس این فایل را در یک نرم افزار صفحه گسترده مثل Excel باز کنید. همچنین بسته به نیاز خود می توانید تغییرات لازم را ایجاد و تحلیل مورد نظر را نیز انجام دهید. نهایتا می توانید گزارش نهایی را ایجاد و به اشتراک بگذارید یا آن را چاپ کنید.

افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس به طور پیش فرض فقط دارای زبان انگلیسی و ایتالیایی می باشد. امام نگران نباشید! در نسخه وردپرس باران افزونه Interlinks Manager به طور کامل فارسی سازی شده است. بنابراین کلیه تنظیمات و گزینه های افزونه کاملا فارسی می باشند.

مدیریت لینک داخلی

لینک های داخلی به آن دسته از لینک هایی گفته می شود که می توان قسمتی از متن یک مطلب را به مطلب دیگر در همان وب سایت منتقل (ارتباط) کرد و برای آن که بازدهی مثبتی داشته باشد باید از ساختار اصولی و صحیحی پیروی کند. ما قصد داریم اطلاعاتی را در ارتباط با دانلود افزونه بهینه سازی لینک های داخلی در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم ما را تا پایان این نوشتار همراهی کنید.

انواع لینک های داخلی

دانلود افزونه بهینه سازی مدیریت لینک داخلی رایگان

این نوع از افزونه ها، امکاناتی را برای شما فراهم می سازند تا ساختار لینک های داخلی خود و سئو را افزایش دهید و همین امر می تواند تعداد بازدیدهای سایت شما را تحت تاثیر قرار دهد.

تحلیل لینک های داخلی

در قسمتی از منوی داشبورد در تنظیمات افزونه به راحتی می توانید کلمات کلیدی و لینک مورد نظر خود را تعریف کنید و در نهایت با تحلیل و آنالیز آن ها با کمک افزونه های بهینه سازی، لینک های داخلی را مدیریت کنید.

شما در این افزونه می توانید مواردی از قبیل  تعداد لینک های داخلی، تعداد لینک های داخلی دستی، تعداد بازدیدها، کلیک ها و وضعیت کلی سئو را بررسی و مشاهده کنید. با استفاده از این اطلاعات در صورت نیاز، لینک ها را حذف و یا اضافه نمایید. بهتر است تعداد لینک های داخلی را در هر پست ذخیره کنید.

ساخت لینک های خودکار کلمات

از نکات مهمی که در سئو باید به آن توجه داشته باشید، ساخت لینک داخلی در نوشته های وب سایت و انتقال آن به صفحه اصلی و مطالب مرتبط می باشد. اگر با کد نویسی آشنایی ندارید بهتر است از افزونه های مرتبط برای این کار استفاده کنید. شما می توانید با دانلود افزونه بهینه سازی لینک های داخلی رایگان این عملیات را به درستی انجام دهید.

افزونه ردیابی کلیک در لینک های داخلی

برای آن که تغییرات بعد از اعمال استراتژی لینک های داخلی را مشاهده کنید بهتر است کلیک هایی که توسط بازدید کنندگان در لینک داخلی ایجاد شده است را دنبال کنید. این ردیابی می تواند روند گردش کاربران در وب سایت شما را مشخص می کند و نشان می دهد که کاربران به چه صفحه ای تمایل بیشتری دارند. در صورتی که تمایل ندارید لینک های داخلی را بازدید کنید بهتر است این گزینه را در قسمت تنظیمات افزونه غیر فعال نمایید.

فیلم آموزش تنظیمات (Options)

نکات مهمی که در زمان بهینه سازی لینک های داخلی باید به آن توجه داشته باشید به شرح زیر می باشد:

دانلود افزونه بهینه سازی لینک های داخلی رایگان چه تاثیری بر لینک دهی داخلی سئو می گذارد؟

درصورتی که مطالب بیان شده در سایت شما دارای محتوای کامل و ساختاری اصولی باشد افراد حاضر در سایت از آن ها استقبال می کنند و صفحات مختلفی که توسط شما طراحی شده است را به صورت مداوم دنبال می کنند.

آموزش دیجیتال مارکتینگ
آموزش جامع بازاریابی
آموزش جامع تولید محتوا
آموزش مدیریت فروشگاه اینترنتی


برای دانلود مستقیم و رایگان افزونه مدیریت لینک های داخلی اینجا کلیک کنیدآموزش کسب درآمد اینترنتی
آموزش کارآفرینی اینترنتی

تمامی قالب و افزونه های موجود در سایت ستوده راد همراه با لاینسس اورجینال تحت مجوز GPL برای دانلود قرار میگیرد . همچنین قالب و افزونه های به صورت کاملا متن باز و بدون کد گذاری می باشد و شما می توانید از سلامت کدهای درون سورس ها توسط انتی ویروس های آنلاین مانند virustotal و یا انتی ویروس های افلاین اطمینان حاصل کنید.
اسپانسر مالی سایت ستوده راد ، شرکت تجارت الکترونیک چالش می باشد. کپی و الگو برداری از ستوده راد، با یا بدون اطلاع قبلی کاملا آزاد است.


داوود ستوده

“فریلنسر ، داود ستوده راد هستم که به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. متخصص در طراحی و بهینه سازی سایت و مشاور در کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها هستم.”

— davood sotoudeh rad


ارتباط با آژانس دیجیتال مارکتینگ ستوده راد در شبکه های مجازی :


فهرست افزونه های پولی وردپرس به صورت دانلود مستقیم و رایگان

افزونه یواست پرو SEO Yoast Proافزونه المنتور پروافزونه لرن دش
افزونه سئو خبری یواستافزونه پاور پک پروافزونه دیجیتس
افزونه یواست ووکامرسافزونه المنتور اکستراافزونه کپچا پلاس
افزونه سئو ویدئو یواستافزونه پلاس المنتورافزونه دکان پرو
افزونه سئو محلی یواستافزونه المنت کیت پروافزونه مداد زرد
افزونه اسماش پروافزونه WooLentor Pro یا ShopLentorافزونه چت واتس اپ
افزونه راکت wp rocketافزونه CoDesigner Pro یا WooLementor Proافزونه جت پاپ آپ
افزونه مدیریت لینک های داخلیافزونه عناصر نامحدود المنتورافزونه وردفنس سکوریتی
افزونه جت بلاگ JetBlogافزونه اکشن پکافزونه Wp Hide Pro
افزونه ویژوال کامپوزرافزونه محتوای داینامیک المنتورافزونه اسلایدر رولوشن
افزونه چند زبانه وردپرسافزونه افزودنی ضروری المنتورافزونه پشتیبانی واتساپ
افزونه ترجمه رشته WPMLافزونه ویجت های بریف کیس المنتورافزونه Woo Import Export
افزونه جستجوی وردپرسافزونه جت المنتافزونه جت تب
افزونه جستجو و فیلتر پیشرفتهافزونه Piotnet Addons For Elementorافزونه ایجکس اکانت ووکامرس
افزونه اشتراک ویژهافزونه هپی ادآن پروافزونه WP All Export Pro
افزونه WP Optimize Premiumافزونه آلتیمیت ادان المنتورافزونه جت بلاک
افزونه اسکیما پروافزونه المنت پک پروافزونه آپ درفت پلاس
افزونه ارسال ایمیل SMTP پروافزونه پرمیوم ادآن المنتورافزونه ابزار راهنما گرویتی فرم
افزونه رنک مث پروافزونه Anywhere Elementor Proافزونه Asset CleanUp Pro
افزونه Affiliate WPافزونه ACF Frontend Form Elementافزونه جت تریکس
افزونه جت انجینافزونه HT Slider Proافزونه دیوی بیلدر
افزونه گرویتی فرم فزونه Epic News Elementsافزونه پروفایل بیلدر پرو
افزونه اتصال ووکامرس به گرویتی فرمزافزونه HT Mega Proافزونه CSS قهرمان
افزونه Gravity Flowافزونه الیت پلیرافزونه میلستر
افزونه یوزر فرانت اند پرو افزونه زمینه های سفارشی پیشرفتهافزونه جت سرچ
افزونه آیتم سکوریتیافزونه جت مقایسه و علاقه مندیافزونه بی بی کیو پرو
افزونه کیو فرمافزونه پلی لنگ ووکامرسافزونه جت منو
افزونه پیوتنت فرمافزونه ووکامرس پیج بیلدر المنتورافزونه اوبر منو
افزونه گرویتی ویوجت گالری محصولاتافزونه کوپن هوشمند ووکامرس
افزونه سوپر فرمافزونه هپی ادآن پروافزونه SsL واقعا ساده
افزونه فرم کرفتافزونه جستجوی ایجکس پروافزونه جت اسمارت فیلتر
افزونه فرم روانجت تم کورافزودنی های اسلایدر روولوشن
افزونه WpFormsافزونه Hide My WPافزونه پُلی لنگ پرو
افزونه مت فرمافزونه بیور بیلدر پروافزونه کیف پول YITH
افزونه جت وو بیلدرافزونه جت ری ویوافزونه Support Board
افزونه Perfmattersافزونه ترنسلیت پرسافزونه WP Import Export
افزونه جت بوکینگافزونه Advanced Database Cleaner Proافزونه اسلایدر و کاروسل محصولات YITH
افزونه جت بلاگافزونه ویرایش سطح دسترسیافزونه ویرایش برگه تشکر بعد از خرید YITH
افزونه WP All Import Proافزونه داپلیکیتور پروافزونه سفارشی سازی برگه تسویه حساب YITH
افزونه همکاری در فروش YITH

فهرست محتوای های مرتبط :

طراحی سایت ستوده راد
مدیریت کمپین تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل فرمایید. *