کسب و کار اینترنتی
خانه » وبلاگ » دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus

دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus وردپرس برای جلوگیری از دسترسی ربات ها و اسپمر ها به سایت شما بسیار مفید می باشد. با نصب این پلاگین قسمت های مورد نیاز سایت که اسپمر ها از آنها برای ارسال دیدگاه و هک کردن استفاده میکنند در امان خواهد ماند. دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus فارسی در تمام صفحه های ورود، ثبت نام، بازیابی رمز و تمام فرم های مورد نیاز یک کد امنیتی که برای ربات ها قابل تشخیص نمی باشد را درخواست میکند.

برای دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus به انتهای صفحه مراجعه بفرمایید یا اینجا کلیک کنید

افزونه کپچا پلاس Captcha Plus چیست ؟

دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus
دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus


افزونه ضد اسپم کپچا از سمت سازنده آن با سایت های راست چین سازگاری کامل را دارد و از سمت ستوده راد نیز فارسی سازی شده است. نصب این افزونه برای سایت های بزرگ که پیام های زیادی را از سمت اسکریپت های ارسال پیام خودکار دریافت میکنند ضروری می باشد.

کپچا پلاس Captcha Plus نام افزونه کاربردی و حرفه ای وردپرس می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید یک سیستم امنیتی کد کپچا برای قسمت های مختلف وبسایت وردپرسی خود ایجاد کنید. با دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید برای بخش های وبسایت وردپرسی خود که شامل بخش ثبت و ورود وردپرس می‌باشد کد امنیتی کپچا ایجاد کنید. همچنین این افزونه برای بخش های نظرات و فرم های تماس با ما نیز این امکان را اضافه خواهد کرد.

فیلم آموزش Captcha چیست ؟

معرفی افزونه کپچا پلاس Captcha Plus


افزونه کپچا پلاس Captcha Plus یک افزونه وردپرس امنیت کاربردی و حرفه ای برای وردپرس می‌باشد که به وسیله آن می‌توانید یک سیستم کد امنیتی کپچا برای قسمت های مختلف وبسایت وردپرسی خود ایجاد کنید. این افزونه وردپرس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید برای بخش های وبسایت وردپرسی خود که شامل بخش ثبت نام یا ورود و موارد دیگر می‌باشد را کد امنیتی کپچا ایجاد کنید.

در افزونه کپچا وردپرس شما می توانید برای انواع حالت های کد امنیتی شخصی سازی را انحام دهید به عنوان مثال برای حالت محاسبات ریاضی شما می توانید از جمع، تفرق و ضرب استفاده کنید. همانظور که می دانید یکی از روش های مخرب برای هر سایت وردپرسی اسپم است که این اسپم در قالب دیدگاه ها یا نظرات بیشتر به سایت شما ضربه خواهد زد. ربات ها هم روی بخش های مختلف یا فرم های ورودی سایت شما مشکل را خواهند بود.

ﺣﺘﻤﺎ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ در ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻫﻨﮕﺎم ﺑﺎزﮐﺮدن ﺻﻔﺤﺎتی مانند ﺗﻤﺎس با ما و ﯾﺎ ﻓﺮم ﻫﺎی ورود یا نظرات و… در ﻣﯿﺎن ﻓﯿﻠﺪ ﻫﺎ و ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎی دیگر ﺑﺎ ﯾﮏ ﺳﯿﺴﺘﻢ یا ﮐﺪ اﻣﻨﯿﺘﯽ رو ﺑﻪ رو ﺷﺪه اﯾﺪ. وﻇﯿﻔﻪ اﯾﻦ ﺳﯿﺴﺘﻢ در انواع ﻓﺮم ﻫﺎ اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ از ارﺳﺎل ﺷﺪن ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﭘﯿﺎم های ﻫﺮزنامه ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی ﮐﻨﺪ و ﻣﻌﻤﻮﻻ اﯾﻦ ﭘﯿﺎم ﻫﺎی ﻫﺮزنامه از ﺳﻮی اﺳﭙﻤﺮﻫﺎ و رﺑﺎت ﻫﺎی ارﺳﺎل ﺗﺒﻠﯿﻎ، وﯾﺮوس و… ارﺳﺎل ﻣﯽ ﺷﻮند ولی در ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎی وردﭘﺮﺳﯽ ﺑﺮای ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی از درﯾﺎﻓﺖ ﭼﻨﯿﻦ ﻫﺮزﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯾﯽ شما ﻣﯽ ﺗﻮانید از این افزونه کپچا پلاس Captcha Plus اﺳﺘﻔﺎده کنید.

افزونه کپچا پلاس Captcha Plus از زبان های راستچین پشتیبانی کرده و به اسانی میتوانید در وبسایت های فارسی زبان از آن استفاده کنید


قابلیت های افزونه ضد اسپم کپچا Captcha Plus

افزودن کد کپچا به بخش های مختلف وردپرس
افزودن کپچا به بخش ورود، ثبت نام و نظرات
تعیین زمان برای کپچا
تازه سازی کد کپچا
ویرایش عنوان کپچا و اعلان ها
ادغام آدرس های آی پی از تلاش محدود افزونه با لیست سفارشی captcha
پشتیبانی از زبان های راستچین
و امکانات دیگر…

افزونه Captcha Plus به شما کمک می کند تا از ورود ربات ها و اسپم ها در وب سایت وردپرسی خود جلوگیری نمائید. یکی از روش هایی که باعث آسیب رساندن به سایت وردپرس شما می شود، ورود اسپم ها از طریق نظرات و دیدگاه ها و ورود ربات ها از طریق فرم های ورود می باشد. بنابراین شما باید از هر طریقی مانع از ورود آنها به سایت خود شوید. یکی از افزونه هایی که می تواند به شما در این زمینه کمک کند، افزونه کپچا پلاس می باشد.

افزونه ضد اسپم کپچا باعث می شود با ساخت و ایجاد کدهایی جهت ورود و ثبت نام و…کاربران واقعی به سایت شما ورود پیدا کنند. با این افزونه مقابله با ربات ها می توانید خیلی ساده می تواند مانع از ورود اسپ و ربات ها در سایت خود شوید.

آنچه از افزونه کپچا پلاس Captcha Plus باید بدانید !


افزونه کپچا پلاس، یک پلاگین فوق امنیتی ضد هرزنامه برای فرم های وردپرس می باشد. این افزونه بهترین راه حل امنیتی است که از فرم های وب سایت وردپرس شما در برابر ورود هرزنامه محافظت می کند. افزونه وردپرس Captcha Plus در عین سادگی، دارای تنظیمات بسیار قدرتمند می باشد که مانع از ورود اسپم به وردپرس می گردد. می توانید از این افزونه برای فرم های ورود، ثبت نام، بازیابی رمز عبور، فرم نظرات و موارد دیگر کدهای امنیتی ایجاد کنید تا از ورود ربات ها و اسپ ها جلوگیری کنید. همچنین می توانید کدهای امنیتی ایجاد شده را سفارشی سازی نمائید.

در افزونه کپچا پلاس Captcha Plus چهار حالت مختلف برای تولید کدهای امنیتی وجود دارد که شامل: محاسبات ریاضی، کارکترها، اسلایدر کپچا و حالت نامرئی که شما می توانید به صورت دلخواه تنها از یکی از آنها جهت جلوگیری از ربات ها و اسپم در وردپرس استفاده نمائید.

در دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus می توانید برای حالت های مختلف، کدهای امنیتی مختفی بسازید. به عنوان مثال: در حالت محاسبات ریاضی می توانید از جمع، ضرب، تفریق و… استفاده نمائید. همچنین می توانید از حالت نامرئی استفاده نمائید. در این حالت این افزونه به صورت کاملاً مخفی در تمامی فرم ها قرار می گیرد.

فیلم آموزش افزونه کپچا پلاس Captcha Plus


ویژگی ها و امکانات افزونه Captcha Plus


سازگاری با تمام نسخه های وردپرس
تعیین محدودیت زمانی برای ارسال فرم ها
دارای گزینه Refresh Captcha
استفاده در فرم های سفارشی
مخفی کردن کد امنیتی
دارای استایل های مختلف
امکان استفاده در فرم تماس
نصب و راه اندازی سریع
ریسپانسیو
سازگار با فرم تماس7
دارای نسخه RTL
دارای پنل تنظیمات قدرتمند
قابلیت شخصی سازی پیام های نمایش داده شده به کاربران
امکان افزودن IP در لیست سفید افزونه
پیکربندی افزونه بدون نیاز به دانش کدنویسی
قابل استفاده در انواع فرم ها از جمله: فرم ورود، فرم ثبت نام، بازنشانی فرم رمز عبور، فرم نظرات، فرم تماس و فرم های سفارشی
می توانید از حالت های مختلفی برای ساخت کدهای امنیتی استفاده نمائید. : حالت محاسبات ریاضی، حالت کارکترها، حالت اسلایدر کپچا و حالت نامرئی
با این افزونه بخش های مختلفی را حفاظت نمائید از جمله: تصاویر، نامه ها و…
عنوان captcha و اعلان ها را سفارشی سازی کنید
کد سفارشی را از طریق صفحه تنظیمات افزونه اضافه کنید
و…
افزونه Captcha Plus | افزونه کپچا پلاس | افزونه ضد اسپم کپچا

چرا باید از افزونه کپچا پلاس Captcha Plus استفاده کنیم؟


قطعاً شما تا بحال با افزونه های امنیتی وردپرس روبه رو شده اید. زمانی که وارد یک سایت می شود و قصد دارید فرم تماس یا هر فرم دیگر را پر کنید، قبل از آنکه اقدام به ارسال آن فرم نمائید، از شما می خواهد کدامنیتی وارد نمائید. وظیفه این کد امنیتی این است که مانع از ورود پیام های هرز و ربات ها می باشد. در سایت های وردپرسی برای انکه از ورود این پیام ها جلوگیری شود، از افزونه ضد اسپم کپچا استفاده می شود. با فعالسازی دانلود رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus دیگر نگران دریافت پیام های هرز از طرف ربات ها نخواهید بود.

افزونه کپچا پرو یا reCAPTCHA چیست و چه کاربردی دارد؟


reCAPTCHA به فارسی ریکپچا یا ری کپچا قابلیتی است که سایت ها را در مقابل بات ها (ربات ها) حفاظت می نماید. این ابزار توسط گوگل راه اندازی شده است. در تعریف reCAPTCHA گوگل در عنوان نوشته شده است آسان برای انسان و سخت برای ربات ها! این واقعا بهترین تعریف از این سیستم است که امکان سوء استفاده را برای ربات ها غیرممکن می کند. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت که reCAPTCHA چیست و چه کاربردی دارد؟ و چگونه می توانیم از آن در سایت بهره بگیریم. از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

قطعا برای شما پیش آمده است که در هنگام تکمیل یک فرم (ثبت نام، درخواست و …) گزینه ای وجود دارد که معمولا با عنوان مقابله با ربات اسپم یا نظایر این توجه داده می شود. این گزینه ها معمولا بصورت عددی، تیک باکس یا انتخاب تصاویر و … است که می بایست برای تکمیل یا ادامه کار آن را انجام دهید. این موضوع به این دلیل است که از تلاش و اسپم کردن ربات ها جلوگیری به عمل آید. اینکار سبب ممانعت از اقدامات ضد امنیتی و اسپم فرم ها می شود. Captcha به صورت های مختلفی وجود دارند که در اینجا ما بر روی سیستم reCAPTCHA بحث خواهیم کرد که توسط گوگل ارائه شده است. در طی سالهای اخیر reCAPTCHA با سه ورژن معرفی و ارائه شده است که در زیر به آنها اشاره شده است:

reCAPTCHA V۱ – ورژن اول – منسوخ شده است
reCAPTCHA V۲ – ورژن دوم – بصورت Checkbox ، Invisible , Android
reCAPTCHA V۳ – ورژن سوم – بصورت نامحسوس حساس و محافظت از تمام سایت

اگر سایت دارید می بایست در هر صورت از کپیچا استفاده نمایید تا مانع حمله ربات های اسپم به سایت خود شوید. البته اگر سایت شما هیچ فرم یا فیلدی ندارد نیازی به استفاده از آن نیست. استفاده از reCAPTCHA در سایت ها بخصوص برای فرم های ثبت نام و ورود به ناحیه کاربری بسیار ضروری است. در فرم های ورود ممکن است ربات ها توسط حملات بروت فورس بتوانند وارد اکانت هایی شوند که رمز عبور راحتی دارند. پس می توان نتیجه گرفت که برای تامین امنیت سایت و کاربران آن می بایست از Google reCAPTCHA استفاده کرد.

تفاوت کپچا و ریکپچا چیست؟


ریکپچا یک سرویس از Google است که به عنوان جایگزینی برای کپچا های سنتی ارائه می دهد. فناوری reCAPTCHA نسبت به آزمون های معمول CAPTCHA پیشرفته تر است. مانند CAPTCHA ، برخی از reCAPTCHA ها به کاربران نیاز دارند تصاویر متنی را که رمزگشایی آن ها برای کامپیوتر مشکل است وارد کنند. برخلاف CAPTCHA های معمولی ،رکپچا متن را از تصاویر دنیای واقعی تهیه می کند: تصاویر آدرس خیابان ها ، متن کتاب های چاپ شده ، چراغ ترافیک ، دوچرخه و … می باشند.

با گذشت زمان ، گوگل عملکرد آزمون های reCAPTCHA را گسترش داده است به طوری که دیگر لازم نیست به سبک قدیمی تنها شناسایی متن مبهم و یا تحریف شده باشد. انتخاب برخی از اشیاء از عکس های تار ، نوع دیگری از این آزمون ها است. این نوع از آزمون ها راحتی برنامه های پیشرفته هوش مصنوعی (AI) نیز نمی توانند حل کنند و بنابراین یک ربات نیز نمی تواند موفق شود.

یک کاربر انسان می تواند این کار را به راحتی انجام دهد ، زیرا انسان عادت دارد که اشیاء روزمره را در انواع مکان ها و شرایط درک کند. همچنین ممکن است کوکی های ذخیره شده توسط مرورگر در دستگاه کاربر و تاریخچه دستگاه را ارزیابی کند تا تشخیص دهد آیا کاربر ربات است و یا خیر.

فیلم آموزش ریکپچا ورژن 3 چیست؟

چگونه می توان از هک پسورد و ساخت اکانت جعلی جلوگیری کرد؟


در گذشته و قبل از همه گیر شدن سیستم کپچا، یکی از روش های رایج برای هک کردن اکانت کاربران و دسترسی به اطلاعات ، آزمون و خطای کلمات عبور مختلف بوده است. در این روش هزاران کلمه از روی فرهنگ لغات برای یک نام کاربری مشخص امتحان میشد. امروزه با چند تلاش اشتباه در سیستم های ایمیل مانند یاهو یک کپچا به کاربر نشان داده میشود تا از این روش هک بخوبی جلوگیری شود. این افزونه کپچا با استفاده از راه کارهایی که به شما ارائه می دهد این مشکل بزرگ را تا حد زیادی کاهش می دهد و امنیتی نو را به سایت شما هدیه می دهد!

علاوه بر هک پسوورد، یکی دیگر از مشکلاتی که برای سایت به وجود می آید ساخت اکانت های جعلی است. سایت های زیادی خدماتی ارائه می دهند که نیازمند عضویت و ساخت اکانت از طرف افراد هستند. مهمترین آنها سیستم های ایمیل یاهو و گوگل است تا چند سال پیش و قبل از بکارگیری کپچا، بزرگترین مشکل آنها ساخت تعداد زیادی اکانت توسط ربات های اینترنتی بود که می توانستند در چند دقیقه صدها ایمیل بسازند ولی امروزه استفاده از سیستم کپچا این امکان را فراهم می کند که تنها انسان ها قادر به تکمیل فرم و ثبت نام نهایی باشند و در نهایت به یک ضرورت برای سایت ها تبدیل شده است.

چگونه این افزونه از نظرات اسپم در سایت و وبلاگ جلوگیری می کند؟


اکثر صاحبان وبلاگ یا سایت ها با نرم افزارهای اتوماتیک آنلاین که اقدام به انتشار نظرات اسپم میکنند آشنایی دارند که معمولا به هدف افزایش رنک و بهبود سئو سایت اسپمر بکار می رود. با استفاده از کپچا تنها انسان ها قادر به انتشار نظر در بخش وبلاگ سایت شما خواهند بود و به این ترتیب نیاز به عضویت در سایت یا وبلاگ شما برای جلوگیری از نظرات اسپم نیست.

احتمال زیاد شما نیز با مواردی مانند اسپم نظرات مختلف در سایت وردپرسی خود مواجه شده اید، که همگی از طریق ربات ها و افراد سودجو منتشر شده و شما با پکیج امنیتی افزونه کپچا می توانید به راحتی این موارد را مسدود کنید و سلامتی را به سایت خود برگردانید!

آموزش دیجیتال مارکتینگ
آموزش جامع بازاریابی
آموزش جامع تولید محتوا
آموزش مدیریت فروشگاه اینترنتی

برای دانلود با لینک مستقیم و رایگان افزونه کپچا پلاس Captcha Plus اینجا کلیک کنیدآموزش کسب درآمد اینترنتی
آموزش کارآفرینی اینترنتی

تمامی قالب و افزونه های موجود در سایت ستوده راد همراه با لاینسس اورجینال تحت مجوز GPL برای دانلود قرار میگیرد . همچنین قالب و افزونه های به صورت کاملا متن باز و بدون کد گذاری می باشد و شما می توانید از سلامت کدهای درون سورس ها توسط انتی ویروس های آنلاین مانند virustotal و یا انتی ویروس های افلاین اطمینان حاصل کنید.
اسپانسر مالی سایت ستوده راد ، شرکت تجارت الکترونیک چالش می باشد. کپی و الگو برداری از ستوده راد، با یا بدون اطلاع قبلی کاملا آزاد است.


داوود ستوده

“فریلنسر ، داود ستوده راد هستم که به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. متخصص در طراحی و بهینه سازی سایت و مشاور در کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها هستم.”

— davood sotoudeh rad


ارتباط با آژانس دیجیتال مارکتینگ ستوده راد در شبکه های مجازی :


فهرست افزونه های پولی وردپرس به صورت دانلود مستقیم و رایگان

افزونه یواست پرو SEO Yoast Proافزونه المنتور پروافزونه لرن دش
افزونه سئو خبری یواستافزونه پاور پک پروافزونه دیجیتس
افزونه یواست ووکامرسافزونه المنتور اکستراافزونه کپچا پلاس
افزونه سئو ویدئو یواستافزونه پلاس المنتورافزونه دکان پرو
افزونه سئو محلی یواستافزونه المنت کیت پروافزونه مداد زرد
افزونه اسماش پروافزونه WooLentor Pro یا ShopLentorافزونه چت واتس اپ
افزونه راکت wp rocketافزونه CoDesigner Pro یا WooLementor Proافزونه جت پاپ آپ
افزونه مدیریت لینک های داخلیافزونه عناصر نامحدود المنتورافزونه وردفنس سکوریتی
افزونه جت بلاگ JetBlogافزونه اکشن پکافزونه Wp Hide Pro
افزونه ویژوال کامپوزرافزونه محتوای داینامیک المنتورافزونه اسلایدر رولوشن
افزونه چند زبانه وردپرسافزونه افزودنی ضروری المنتورافزونه پشتیبانی واتساپ
افزونه ترجمه رشته WPMLافزونه ویجت های بریف کیس المنتورافزونه Woo Import Export
افزونه جستجوی وردپرسافزونه جت المنتافزونه جت تب
افزونه جستجو و فیلتر پیشرفتهافزونه Piotnet Addons For Elementorافزونه ایجکس اکانت ووکامرس
افزونه اشتراک ویژهافزونه هپی ادآن پروافزونه WP All Export Pro
افزونه WP Optimize Premiumافزونه آلتیمیت ادان المنتورافزونه جت بلاک
افزونه اسکیما پروافزونه المنت پک پروافزونه آپ درفت پلاس
افزونه ارسال ایمیل SMTP پروافزونه پرمیوم ادآن المنتورافزونه ابزار راهنما گرویتی فرم
افزونه رنک مث پروافزونه Anywhere Elementor Proافزونه Asset CleanUp Pro
افزونه Affiliate WPافزونه ACF Frontend Form Elementافزونه جت تریکس
افزونه جت انجینافزونه HT Slider Proافزونه دیوی بیلدر
افزونه گرویتی فرم فزونه Epic News Elementsافزونه پروفایل بیلدر پرو
افزونه اتصال ووکامرس به گرویتی فرمزافزونه HT Mega Proافزونه CSS قهرمان
افزونه Gravity Flowافزونه الیت پلیرافزونه میلستر
افزونه یوزر فرانت اند پرو افزونه زمینه های سفارشی پیشرفتهافزونه جت سرچ
افزونه آیتم سکوریتیافزونه جت مقایسه و علاقه مندیافزونه بی بی کیو پرو
افزونه کیو فرمافزونه پلی لنگ ووکامرسافزونه جت منو
افزونه پیوتنت فرمافزونه ووکامرس پیج بیلدر المنتورافزونه اوبر منو
افزونه گرویتی ویوجت گالری محصولاتافزونه کوپن هوشمند ووکامرس
افزونه سوپر فرمافزونه هپی ادآن پروافزونه SsL واقعا ساده
افزونه فرم کرفتافزونه جستجوی ایجکس پروافزونه جت اسمارت فیلتر
افزونه فرم روانجت تم کورافزودنی های اسلایدر روولوشن
افزونه WpFormsافزونه Hide My WPافزونه پُلی لنگ پرو
افزونه مت فرمافزونه بیور بیلدر پروافزونه کیف پول YITH
افزونه جت وو بیلدرافزونه جت ری ویوافزونه Support Board
افزونه Perfmattersافزونه ترنسلیت پرسافزونه WP Import Export
افزونه جت بوکینگافزونه Advanced Database Cleaner Proافزونه اسلایدر و کاروسل محصولات YITH
افزونه جت بلاگافزونه ویرایش سطح دسترسیافزونه ویرایش برگه تشکر بعد از خرید YITH
افزونه WP All Import Proافزونه داپلیکیتور پروافزونه سفارشی سازی برگه تسویه حساب YITH
افزونه همکاری در فروش YITH

فهرست محتوای های مرتبط :

طراحی سایت ستوده راد
مدیریت کمپین تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله زیر را حل فرمایید. *