کسب و کار اینترنتی

درباره داود ستوده راد

از سال 1395 سایت ستوده راد و راه اندازی کردم . استراتژی اولیه این بود که این سایت مرجعی برای وبمسترها باشد که از نظر سئو هم خوب روش کار کردم اما از هزینه های مالی سودهی در برندینگ و فروش نداشت برای همین سال 1398 سایت و بستم و امسال با ایده جدید که دقیقا میشه بهمن 1401 سایت و مجدد راه اندازی کردم .

البته بیشتر انرژیم و روی آکادمی راد و کسب و کار های اینترنتی دلاریم میزارم و سعی میکنم هفته ای یک به سایت سر بزنم و آبدیتش کنم .

بعد از اینکه شرکت تجارت الکترونیک چالش و راه اندازی کردم و پس از بستن سایت های مهم دیجیتال مارکتینگ کسب و کارم به دو قسمت داخلی و خارجی تقسیم کردم . سایت ستوده راد برای داخل کشور ایران گذاشتم و سایت چالش و برای برون مرزی ها گذاشتم .

داوود ستوده راد
داوود ستوده راد

لیسانس

مدیریت کسب و کار اینترنتی

ارشد

کارآفرینی از دانشگاه تهران

12 سال

سابقه طراحی سایت

سال ۱۳۸۵ با وبلاگ نویسی در بلاگفا وارد دنیای اینترنت شدم و با گولدکویست و بازاریابی شبکه ای آشنا شدم. خیلی سریع عاشق اینترنت شدم.

سال 1385 دوران هنرستان رشته برنامه نویسی

سال 1386با کارگری سخت، یک کامپیوتر خریدم به قیمت 600 هزار تومان و یک پرینتر 120 تومان ، از گرفتن پروژه رایت سی دی تا انجام مقاله های هنرستان، کارم و شروع کردم

سال 1386 کافی نت داودیه

سال ۱۳۸۷ تو بلاگفا مجله خبری به اسم گاهنامه داودیه راه اندازی کردم و مجله چاپی همین عنوان تو هنرستان راه اندازی کردم. هنوز مجله های چاپیشو دارم. بعدش کافی نت خودم و زدم . که البته بعد مدتی جمعش کردم.

سال 1387 اولین شروع راه اندازی کافی نت و تجارت الکترونیک

سال ۱۳۸۸ دوره تعمیرات لبتاب و گذارندم و چند ماهی تو بازار کار میکردم تا برج ۹ همون سال رفتم خدمت و دیگه دنبالش و نگرفتم.

سال 1388 خدمت سربازی

سال ۱۳۸۹ که بهمن ماه بود دانشگاه علمی کاربردی شیراز قبول شدم و کار تو عکاسی و شروع کردم و تا تدوین فیلم و با ادیوس انجام میدادم و یک مدتی هم فتوشاپ تدریس می کردم.

سال 1389 آغاز دوران خوش دانشگاهی از 24 سالگیم

سال ۱۳۹۰ سایت فناوری اطلاعات ستوده راد با دامنه fa-s.ir برای پیاده سازی ایده فروش اطلاعات و فایل ها که پس از سه سال شکست خورد.

سال 1390 اولین شکستم از سایت فروش فایل

در سال ۱۳۹۱ سایت گاه نامه راه اندازی کردم تا دانشم در سئو و محتوا نویسی پیاده سازی کنم پس از یک سال واسه سوددهی نداشتنش از تبلیغات جمعش کردم.

سال 1391 راه اندازی خبرگزاری و شروع یادگیری سئو

سال ۱۳۹۲ ایده فروشگاه لوازم جنسی را پیاده سازی کردم و فروشگاه به دلیل اینکه پلیس فتا شاید برام مشکل قضایی درست کنه و نداشتند دسترسی به تولید کننده بستم.

سال 1392 اولین شکست فروشگاه اینترنتی

سال ۱۳۹۳ مجله داشگاه به اسم وقفه ، سردبیرش و به عهده گرفتم و همون سال مجله تو کل دانشگاه های علمی کاربردی کشور مقام اول و بدست آورد و هنوز مجله اش و دارم.

سال 1393 بهترین در دانشگاه در رشته خودم

از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۵ تو شرکت های یاس ارغوانی و داده ورزی سداد پشتیان شبکه کارت خوان ها بودم همون زمان هم بازاریابی و فروش سنتی تخصصی یادگرفتم .اولش از نتورک شروع کردم . و دانشگاه کارشناسی رشته فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک بعد از کاردانی ثبت نام کردم.

سال 1394 لیسانس ای تی و ترم اخرش ول کردم بازاریابی و فروش یاد گرفتم.

لیسانس دانشگاه و ول کردم با همون کاردانی ای تی گذراندن دوره های ازاد شبکه دنبال کار رفتم. و با تخصص در شبکه هیچ شغلی در رشته ام پیدا نمیشد حدود 18 تا کاریابی ثبت نام کرده بودم و حتی کاراموزی هم گیرم نیامد تا مسیری بشود به طراحی سایت.

سال 1395 سالی پر از بیکاری !

سال ۱۳۹6 و با شروع اپلیکشن نویسی کردم و اپ آموزشگاه ستوده راد ( در کافه بازار هنوز هست) را ساختم و اپلکیشن هزار و یک شب شهرزاد ساختم اما هم انتشارش ندادم. دوست نداشتم . حتی php هم دوره اش و به صورت حرفه گذروندم ولی مثل زبان های جاوا اسکریپ , c# هم یاد گرفتم بدون علاقه بهش ولش کردم .

سال 1396 شروع برنامه نویسی برای کسب درآمد از بازار حرفه ای ها

سال ۱۳۹۷ دوره دیجیتال مارکتینگ و از دانشگاه شهید بهشتی گذارندم و با تمام اساتید به نام بازاریابی اینترنتی آشنا شدم و مسیر جدیدی ساختم و وارد دنیای فریلنسری شدم.

سال 1397 روزهای اول تخصص دیجیتال مارکتینگ

سال ۱۳۹۸ خیلی سال شلوغی برام بود هر پروژه ای میشد میگرفتم و انجام میدادم و برام قیمت مهم نبود ، فقط میخواستم حرفه ای کار و تحویل بدهم و تجربه کسب کنم.

سال 1398 روزهای اول تخصص دیجیتال مارکتینگ

سال ۱۳۹۹ تصمیم گرفتم مدیر دیجیتال مارکتینگ بشوم تا تجربه کاریم و با دانشم برابرکنم و مدیر دیجیتال مارکتینگ موسسه اتاق بازرگانی ایرانی ، سایت شرافیت و سایت نمایندگی اوریکو ایران شدم.

سال 1399 دوران مدیریت دیجیتال مارکتینگ و کسب تجربه ای حرفه ای

سال ۱۴۰۰ بعد از قبول شدند تو دانشگاه تهران رشته کارآفرینی مصمم شدم آکادمی راد و راه اندازی کنم و فروشگاه اینترنتی که دو سال روش کار می کنم راه اندازی کنم. سایت های که طراحی کردم و شکست خوردم ! dmshop.ir - dmrad.com - و سایت های که هنوز دارم روش کار می کنم sotoudehrad.ir diqikala.com و ...

سال 1400 قبولی در دانشگاه تهران در مقطع ارشد و راه اندازی آکادمی راد

بعد از راه اندازی شرکت تجارت الکترونیک چالش طراحی سایت بیمارستان رضوی و قبول کردم و خیلی سخت پروژه های ایرانی قبول کردم و تمام انرژی مو گذاشتم به یادگیری کسب درآمد دلاری !

سال 1401 راه اندازی شرکت تجارت الکترونیک چالش

تمام پروژه های طراحی سایت و اول تابستان تمام کردم و یک دوره هوش مصنوعی گذراندم و تمام انرژی و زمانم و گذاشتم برای سایت اکادمی راد و گرفتن پروژه های دلاری .

سال 1402 استارت سایت آکادمی راد

مدارک داود ستوده راد

مدرک فنی حرفه ای
مدرک فنی حرفه ای وردپرس داود ستوده راد
مدرک فنی حرفه ای
مدرک فنی حرفه ای شبکه داود ستوده راد
مدرک دانشگاهی دکتری
دانشجوی دکتری مدیریت کسب و کار
مدرک کارشناسی ارشد
مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه داود ستوده راد رشته کارآفرینی گرایش استارت آپ - هنوز از طرف دانشگاه تهران تحویل داده نشده که روی سایت بزارم
مدرک کارشناسی
مدرک کارشناسی دانشگاه داود ستوده راد - گرایش کسب و کار اینترنتی از دانشگاه علمی کاربردی اتاق بازرکانی تهران
مدرک دانشگاهی کاردانی
مدرک کاردانی دانشگاه داود ستوده راد ، رشته فناوری اطلاعات از دانشگاه علمی کاربردی صنایع مخابرات شیراز
مدرک دیجیتال مارکتینگ گوگل
مدرک دیجیتال مارکتینگ گوگل داود ستوده راد
مدرک تبلیغات ویدیوی گوگل
مدرک تبلیغات ویدیوی گوگل داود ستوده راد
مدرک تبلیغات نمایشی گوگل
مدرک تبلیغات نمایشی گوگل داود ستوده راد
مدرک تبلیغات موبایلی گوگل
مدرک تبلیغات موبایلی گوگل داود ستوده راد
مدرک تبلیغات جستجوی گوگل
مدرک تبلیغات جستجوی گوگل داود ستوده راد
مدرک مبانی تبلیغات گوگل
مدرک مبانی تبلیغات گوگل داوود ستوده راد
گواهینامه مدیر کمپین گوگل
گواهینامه مدیر کمپین گوگل داود ستوده راد
مدرک گوگل انالتیکس
مدرک گوگل انالتیکس داود ستوده راد
مدرک گواهی فروش دیجیتال گوگل
مدرک گواهی فروش دیجیتال گوگل داود ستوده راد
مدرک گوگل آنالیتیکس
مدرک گوگل آنالیتیکس داود ستوده راد
مدرک گوگل انالتیکس
مدرک گوگل انالتیکس داود ستوده راد
مدرک گوگل آنالیتیکس
مدرک گوگل آنالیتیکس داود ستوده راد
ستوده
داود ستوده راد
متخصص طراحی سایت
داود ستوده راد
davood sotoudeh rad
متخصص دیجیتال مارکتینگ
ستوده
داوود ستوده
مشاور کسب و کار اینترنتی
academy rad

رسالت آکادمی راد ایجاد بستری آنلاین از آموزش تا بازارکار می باشد. 

درباره آکادمی راد

آکادمی راد یک سامانه آموزشی به صورت آنلاین است که در زمینه های مختلفی از جمله بازاریابی و فروش، تولید محتوا و فریلنسری فعالیت می کند. این آموزشگاه با هدف آموزش افراد و یا کسبه در زمینه بازاریابی و فروش برای ورود به بازار کار فعالیت می کند.

این سامانه به دانشجویان خود امکانات مختلفی را می دهد که شامل دوره های آموزشی، وبینارهای کاربردی، فعالیت های عملی و کارگاه های آموزشی است. افرادی که علاقه مند به کار در حوزه فریلنسری در آکادمی راد می توانند با تلاش و پشتکار خود استعدادهای خود را به عنوان فریلنسر در این زمینه به نمایش بگذارند.

چون رسالت آکادمی راد ایجاد بستری آنلاین از آموزش تا بازارکار می باشد.

ایجاد یک پلتفرم آموزشی آنلاین که از آموزش تا بازار کار، برای کاربران با ایجاد پشتیانی ، کارآموزی و مشاوره رایگان ، ایجاد اشتغال و کسب درآمد بکند.

۱. رسیدن به جایگاه رتبه اول در کلمات کارآفرینی و دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار اینترنتی در گوگل ۲. مرجعیت اول در فیلم های آموزشی به صورت رایگان و دورهای تخصصی در بازاریابی و کسب و کار اینترنتی ۳. رسیدن به یک میلیون کاربر عضو در آکادمی راد

فریلنسر ، داود ستوده راد هستم که به صورت حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. متخصص در طراحی سایت و بهینه سازی سایت و مشاور در کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها هستم.