کسب و کار اینترنتی

بازاریابی گوگل

بازاریابی اینترنتی از طریق ابزارهای بازاریابی گوگل برای کسب و کارها بسیار موثر بوده و استفاده از آن موجب افزایش بهره وری در کسب و کار اینترنتی می شود

طراحی سایت ستوده
ستوده راد

طراحی حرفه ای سایت

 سرمایه گذاری در طراحی حرفه ای وب سایت ضروری شده است. طراحی مناسب وب سایت می تواند به شما کمک کند تا معتبریت خود را برقرار کنید، مشتریان بیشتری جذب کنید و در بازار رقابتی برجسته شوید.

یکی از باارزش‌ترین منابع بازاریابی در اینترنت با بیش از یک میلیارد بازدیدکننده در هر ماه، گوگل است. اگر آغاز به جستجوی تبلیغات آنلاین کرده‌اید، احتمالاً درباره ارزش استفاده از گوگل در بازاریابی خبر دارید. در این موتور جستجو روش‌های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد.

طراحی سایت المنتوری
طراحی سایت ستوده

بسیاری از مشاغل برای فعالیت هایی فراتر از اجرای تبلیغات گوگل، از امکانات این موتور جستجو استفاده می‌کنند. با Search Ads 360، آژانس‌ها می‌توانند چندین پلتفرم مورد استفاده برای تبلیغات پولی را مدیریت کنند.

داوود ستوده راد

لیسانس

مدیریت کسب و کار اینترنتی

ارشد

کارآفرینی از دانشگاه تهران

12 سال

سابقه طراحی سایت

لوگو محتوای سراد

تحلیل گوگل آنالتیکس

لوگو محتوای راد

تحلیل سئو سایت

لوگو محتوای سراد

تحلیل رابطه کاربری

لوگو محتوای سراد

تحلیل فروش اینترنتی

تولید محتوای راد

مشاور کسب و کار اینترنتی

به خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی ستوده راد خوش آمدید! من متعهدم تا با راهنمایی و مشاوره کارشناسی، به شما در دستیابی به موفقیت در رشد کسب و کارت اینترنتی تان کمک کنم.

خدمات مشاوره آنلاین

آیا فقط در حال آغاز کسب و کار هستید یا به دنبال رشد کسب و کار موجود خودتان هستید، خدمات مشاوره آنلاین ستوده راد، به شما حمایت می‌کند تا به هدف خود برسید.
داود ستوده راد
مشاور کسب و کار اینترنتی
داوود ستوده

ما چالش های کسب و کار اینترنتی شما را حل می کنیم