کسب و کار اینترنتی

سئو یا بهینه سازی سایت با هدف بهبود عملکرد و افزایش ترافیک ورودی سایت می‌باشد که در نتیجه آن افزایش نرخ بازدید و فروش در وب سایت رقم خواهد خورد. با انجام سئو، یک کاربر اینترنت و یا مشتری قادر است تا محصولات و یا خدمات وبسایت شما را پیش از هر وبسایت دیگری ببیند و وارد آن شود.

بهینه‌سازی سایت، فرآیند اجرای اصلاحاتی است برای رسیدن به سایتی که اهداف کسب‌وکاری شما را بهتر محقق می‌کند. این اهداف بسته به نوع کسب‌وکار شما بسیار با هم متفاوت خواهد بود. اما نهایتاً هدف اصلی و عمده همگی سایت‌ها این است که بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند یک فعالیت مشخص را به انجام برسانند.

طراحی سایت ستوده

انجام بهینه سازی اصولی بر روی سایت موجب می‌شود تا کانال ورودی ترافیک، در گذر زمان افزایش چشمگیر داشته باشد و نام برند توسط کاربران و گوگل به عنوان یک منبع اطلاعاتی قابل اعتماد دیده شود.

طراحی سایت المنتوری
طراحی سایت ستوده

بهینه سازی سایت

سئو که از کلمه انگلیسی SEO گرفته شده است که این کلمه مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. به فرآیند بالا آوردن وب سایت در نتایج موتورهای جستجو از بابت کلمات کلیدی خاصی گفته می شود. از بین موتورهای جستجو مهمترین موتور جستجویی که هم اکنون توسط کاربران مورد استفاده قرار میگیرد گوگل می باشد و بنابراین تمرکز اکثر سئوکاران بر روی این موتور جستجو می باشد.

داوود ستوده راد

لیسانس

مدیریت کسب و کار اینترنتی

ارشد

کارآفرینی از دانشگاه تهران

12 سال

سابقه طراحی سایت

لوگو محتوای سراد

تحلیل گوگل آنالتیکس

لوگو محتوای راد

تحلیل سئو سایت

لوگو محتوای سراد

تحلیل رابطه کاربری

لوگو محتوای سراد

تحلیل فروش اینترنتی

تولید محتوای راد

مشاور کسب و کار اینترنتی

به خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی ستوده راد خوش آمدید! من متعهدم تا با راهنمایی و مشاوره کارشناسی، به شما در دستیابی به موفقیت در رشد کسب و کارت اینترنتی تان کمک کنم.

خدمات مشاوره آنلاین

آیا فقط در حال آغاز کسب و کار هستید یا به دنبال رشد کسب و کار موجود خودتان هستید، خدمات مشاوره آنلاین ستوده راد، به شما حمایت می‌کند تا به هدف خود برسید.
داود ستوده راد
مشاور کسب و کار اینترنتی
داوود ستوده

ما چالش های کسب و کار اینترنتی شما را حل می کنیم