کسب و کار اینترنتی

مشاوره کسب و کار اینترنتی

اگر قرار باشد نگاهی تئوریک به مفهوم « مشاوره کسب و کار اینترنتی » داشته باشیم باید بگوییم: زمانی که کسب و کار خود را آغاز می‌کنید و به فعالیت در آن حیطه مشغول می‌شوید، به احتمال بالای 99 درصد به نقطه ای می‌رسید که اصطلاحا نقطه کور نامیده می‌شود و یا با موانعی برخورد خواهید کرد که باعث می‌شود، سرعت شما کند شود یا به طور کامل شما را متوقف کند. اینجاست که مشورت گرفتن از یک مشاور حرفه‌ای و صاحب نظر می‌تواند راه گشا و نجات دهنده باشد.

طراحی سایت ستوده

بطور کل اجرا و نظارت بر موارد زیادی با حضور مشاوره کسب و کار آنلاین صورت می گیرد مانند تحقیقات بازار، تهیه نقشه راه، پیشنهاد محصول و خدمت، تدوین مارکتینگ پلن یا برنامه بازاریابی و آمیخته بازاریابی، تعیین کانال ها و شیوه های توزیع، انتخاب استراتژی قیمت گذاری، پیشبرد فروش، مشخص نمودن استراتژی تبلیغات، چگونگی انجام مراحل برندینگ و …

طراحی سایت المنتوری
طراحی سایت ستوده
  • توانایی در بازاریابی موتورهای جستجو و بهینه سازی سایت
  • مهارت در  مدیریت دیجیتال مارکتینگ
  • توانایی ایجاد یک تصویر برند مناسب در مخاطبان 
  • آگاهی از رفتار مصرف کننده و روانشناسی مشتری.
  • مهارت در بازاریابی شبکه های اجتماعی 

مشاوره کسب و کار اینترنتی  همان چیزی است که حکم سوخت را برای موتور کسب و کار آنلاین خودتان نیاز دارید ؛ اگر اول راهید، شروع کنید با داوود ستوده راد تماس بگیرید.

اگر میانه‌ی راه هستید، و میخواهید با مشاوره کسب و کار اینترنتی تندتر قدم بردارید و اگر خیال می‌کنید به انتهای مسیر پیشرفت رسیده‌اید، میخواهید قله‌های بالاتر را نشان‌تان بدهم ، کافیست تماس بگیرید.

سئو مشاوره کسب و کار اینترنتی
داوود ستوده راد

لیسانس

مدیریت کسب و کار اینترنتی

ارشد

کارآفرینی از دانشگاه تهران

12 سال

سابقه طراحی سایت

لوگو محتوای سراد

تحلیل گوگل آنالتیکس

لوگو محتوای راد

تحلیل سئو سایت

لوگو محتوای سراد

تحلیل رابطه کاربری

لوگو محتوای سراد

تحلیل فروش اینترنتی

تولید محتوای راد

ما چالش های کسب و کار اینترنتی شما را حل می کنیم